plasma-desktop - en to tg translation catalogue (55 entries)

en: Currently being used
tg: Дар ҳоли истифода аст

en: Configure
tg: Танзимот

en: Stop activity
tg: Манъ кардан фаъолият

en: Stopped activities:
tg: Фаъолиятҳои манъшуда:

en: Activities
tg: Фаъолиятҳо

en: Configure activity
tg: Танзимоти фаъолият

en: Delete
tg: Нест кардан

en: License:
tg: Иҷозатнома:

en: Keyboard Shortcuts
tg: Миёнбурҳои клавиатура

en: Apply Settings
tg: Танзимотро татбиқ кардан

en: The settings of the current module have changed. Do you want to apply the changes or discard them?
tg: Танзимоти модули ҷорӣ тағйир ёфт. Шумо мехоҳед, ки тағйиротро татбиқ ё рад кунед?

en: OK
tg: ХУБ

en: Apply
tg: Татбиқ кардан

en: Cancel
tg: Бекор кардан

en: Left-Button
tg: Тугмаи чап

en: Right-Button
tg: Тугмаи рост

en: Middle-Button
tg: Тугмаи миёна

en: Back-Button
tg: Тугмаи-Ба қафо

en: Forward-Button
tg: Тугмаи-Ба пеш

en: Vertical-Scroll
tg: Ҳаракат ба хати амудӣ

en: Horizontal-Scroll
tg: Ҳаракат ба хати уфуқӣ

en: Add Action
tg: Илова кардани амалиёт

en: Layout:
tg: Тарҳбандӣ:

en: Get New Plugins…
tg: Гирифтани васлкунакҳои нав...

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
tg: Пеш аз он ки тағйироти дигар тавонанд татбиқ карда шаванд, аввал тағйироти тарҳбандӣ бояд татбиқ карда шаванд.

en: This shortcut will activate the applet as though it had been clicked.
tg: Миёнбури зерин зербарномаро фаъол мекунад, гӯё ки шумо онро зер кардед.

en: Wallpaper
tg: Тасвири экран

en: Mouse Actions
tg: Амалиётҳои муш

en: Input Here
tg: Ба ин ҷо дарҷ кардан

en: Remove Panel
tg: Тоза кардани лавҳа

en: Panel Alignment
tg: Москунии лавҳа

en: Top
tg: Боло

en: Left
tg: Чап

en: Center
tg: Марказ

en: Bottom
tg: Поён

en: Right
tg: Рост

en: Visibility
tg: Намоёнӣ

en: Always Visible
tg: Ҳамеша намоён

en: Auto Hide
tg: Пинҳон кардан ба таври худкор

en: Windows Can Cover
tg: Намоиши дар пеши равзанаҳо

en: Windows Go Below
tg: Намоиши дар зери равзанаҳо

en: Maximize Panel
tg: Лавҳаро ба ҳадди аксар сохтан

en: Add Spacer
tg: Илова кардани ҷудокунанда

en: Close
tg: Пӯшидан

en: Alternative Widgets
tg: Виҷетҳои иловагӣ

en: Switch
tg: Гузариш

en: Undo uninstall
tg: Ботил сохтани лағви насб

en: Uninstall widget
tg: Лағв кардани насби виҷет

en: Author:
tg: Муаллиф:

en: Email:
tg: Почтаи электронӣ:

en: Uninstall
tg: Лағв кардани насб

en: All Widgets
tg: Ҳамаи виҷетҳо

en: Widgets
tg: Виҷетҳо

en: Get New Widgets…
tg: Гирифтани виҷетҳои нав...

en: Categories
tg: Намунаҳо
