plasma-desktop - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: General
tr: Genel

en: Display style:
tr: Görüntüleme biçemi:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
tr: Kullanılabilir bayrak yok

en: Layouts:
tr: Düzenler:

en: Configure…
tr: Yapılandır…
