plasma_applet_trash - en to tr translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
tr: Aç

[ctx: a verb]
en: Empty
tr: Boş

en: Trash Settings…
tr: Çöp Kutusu Ayarları…

en: Trash
    Empty
tr: Çöp Kutusu
    Boş

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
tr[0]: Çöp Kutusu
    Bir öge
tr[1]: Çöp Kutusu
     %1 öge

en: Trash
tr: Çöp Kutusu

en: Empty
tr: Boş

en: One item | %1 items
tr[0]: 1 öge
tr[1]: %1 öge
