plasma-desktop - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Automatic
tr: Kendiliğinden

[ctx: model - (x,y widthxheight)]
en: %1 - (%2,%3 %4×%5)
tr: %1 — (%2, %3 %4 × %5)

en: No touchscreens found
tr: Dokunmatik ekran bulunamadı

en: Connect an external touchscreen
tr: Dış bir dokunmatik ekran bağlayın

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
tr: Aygıt:

en: Enabled:
tr: Etkin:

en: Target display:
tr: Hedef görüntü:
