kcmaccess - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
ug: NumLock، CapsLock ۋە ScrollLock لار ئاكتىپ ۋاقىتتا %1 نى بېسىڭ

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
ug: CapsLock ۋە ScrollLock لار ئاكتىپ ۋاقىتتا %1 نى بېسىڭ

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
ug: NumLock ۋە ScrollLock لار ئاكتىپ ۋاقىتتا %1 نى بېسىڭ

en: Press %1 while ScrollLock is active
ug: ScrollLock ئاكتىپ ۋاقىتتا %1 نى بېسىڭ

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
ug: NumLock ۋە CapsLock لار ئاكتىپ ۋاقىتتا %1 نى بېسىڭ

en: Press %1 while CapsLock is active
ug: CapsLock ئاكتىپ ۋاقىتتا %1 نى بېسىڭ

en: Press %1 while NumLock is active
ug: NumLock ئاكتىپ ۋاقىتتا %1 نى بېسىڭ

en: Press %1
ug: %1 نى بېسىڭ

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
ug: ئەگەر ئىككى كۇنۇپكا بىرلا ۋاقىتتا بېسىلسا يېپىشقاق كۇنۇپكىلارنى تاقايدۇ

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
ug: سەكرىمە كۇنۇپكىلار
