kcm_solid_actions - en to ug translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
ug: ئۈسكۈنە تىپى:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
ug: تەڭلىك

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
ug: ئۆز ئىچىگە ئالغان

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
ug: پارامېتىرلارنى ئەسلىگە قايتۇر

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
ug: مەشغۇلات ئاتى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
ug: بۇيرۇق:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
ug: مەشغۇلات ئاتى:

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى

en: Cannot be deleted
ug: ئۆچۈرگىلى بولمىدى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت
