kcmkeyboard - en to ug translation catalogue (29 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddLayoutDialog)
en: Add Layout
ug: جايلاشتۇرۇش قوشۇش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut:
ug: تېزلەتمە:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Label:
ug: ئەن:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevbutton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
ug: ئالدىن كۆزەت

en: KDE Keyboard Control Module
ug: KDE ھەرپتاختا تىزگىن بۆلىكى

en: <h1>Keyboard</h1> This control module can be used to configure keyboard parameters and layouts.
ug: <h1>ھەرپتاختا</h1>بۇ تىزگىن بۆلىكى ھەرپتاختا پارامېتىرى ۋە جايلاشتۇرۇشلارنى سەپلەشكە ئىشلىتىلىدۇ.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHardware)
en: Hardware
ug: قاتتىق دېتال

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLayouts)
en: Layouts
ug: جايلاشتۇرۇشلار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
ug: ئومۇمىيەت(&G)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByDesktopRadioBtn)
en: &Desktop
ug: ئۈستەلئۈستى(&D)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByApplicationRadioBtn)
en: &Application
ug: پروگرامما(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
ug: كۆزنەك(&W)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Main shortcuts:
ug: ئاساسىي تېزلەتمىلەر:

[ctx: no shortcut defined]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: None
ug: يوق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: 3rd level shortcuts:
ug: 3- دەرىجىلىك تېزلەتمىلەر:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_configureLayouts)
en: Configure layouts
ug: جايلاشتۇرۇشلارنى سەپلە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLayoutBtn)
en: Add
ug: قوش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeLayoutBtn)
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUpBtn)
en: Move Up
ug: ئۈستىگە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDownBtn)
en: Move Down
ug: پەسكە

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
ug: ئالىي

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_resetOldXkbOptions)
en: &Configure keyboard options
ug: ھەرپتاختا تاللانمىلىرىنى سەپلە(&C)

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

[ctx: layout map name]
en: Map
ug: خەرىتە

[ctx: variant]
en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Test area:
ug: سىناق دائىرىسى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
ug: ئاچ(&U)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
ug: سۈرئەت(&R):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
ug: كېچىكىش(&D):
