kcminput - en to ug translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: &General
ug: ئادەتتىكى(&G)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, handedBox)
en: Button Order
ug: توپچا تەرىپى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightHanded)
en: Righ&t handed
ug: ئوڭخاي(&T)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftHanded)
en: Le&ft handed
ug: سولخاي(&F)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
ug: ئالىي

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Pointer acceleration:
ug: نۇربەلگە تېزلىتىش:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Pointer threshold:
ug: نۇربەلگە بوسۇغا قىممەت:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Double click interval:
ug: قوش چېكىش ئىنتېرۋالى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Drag start time:
ug: سۆرەشنىڭ باشلىنىش ۋاقتى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Drag start distance:
ug: سۆرەشنىڭ باشلىنىش ئارىلىقى

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, doubleClickInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, dragStartTime) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_delay) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_interval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinB
en:  msec
ug:  مىللىسېكۇنت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mouseKeys)
en: &Move pointer with keyboard (using the num pad)
ug: چاشقىنەكنى ھەرپتاختا بىلەن يۆتكە(رەقەم رايونىنى ئىشلىتىپ)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Acceleration delay:
ug: تېزلىتىشنىڭ كېچىكىش ۋاقتى(&A):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: R&epeat interval:
ug: تەكرارلاش ئىنتېرۋالى(&E):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Acceleration &time:
ug: تېزلىتىش ۋاقتى(&T):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Ma&ximum speed:
ug: ئەڭ يۇقىرى سۈرئىتى(&X):

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_max_speed)
en:  pixel/sec
ug:  پىكسېل/سېكۇنت

en: Mouse
ug: چاشقىنەك

en:  pixel |  pixels
ug[0]:  چېكىت

en:  line |  lines
ug[0]:  سىزىقلار
