knetattach - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ug: بۇ <i>WebFolder</i> نىڭ ئىسمى، مۇلازىمېتىر ئادرېسى، ئېغىز ۋە ئىشلىتىدىغان قىسقۇچ يولى كىرگۈزۈلىدۇ ئاندىن <b>ساقلا ۋە باغلان</b> توپچە بېسىلىدۇ.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ug: بۇ <i>SSH باغلىنىش</i> نىڭ ئىسمى، مۇلازىمېتىر ئادرېسى، ئېغىز ۋە ئىشلىتىدىغان قىسقۇچ يولى كىرگۈزۈلىدۇ ئاندىن <b>ساقلا ۋە باغلان</b> توپچە بېسىلىدۇ.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ug: بۇ <i>FTP باغلىنىش</i> نىڭ ئىسمى، مۇلازىمېتىر ئادرېسى، ئېغىز ۋە ئىشلىتىدىغان قىسقۇچ يولى كىرگۈزۈلىدۇ ئاندىن <b>ساقلا ۋە باغلان</b> توپچە بېسىلىدۇ.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ug: بۇ <i>Microsoft Windows تور دىسكىسى</i> نىڭ ئىسمى، مۇلازىمېتىر ئادرېسى، ئېغىز ۋە ئىشلىتىدىغان قىسقۇچ يولى كىرگۈزۈلىدۇ ئاندىن <b>ساقلا ۋە باغلان</b> توپچە بېسىلىدۇ.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
ug: مۇلازىمېتىرغا باغلانغىلى بولمىدى. تەڭشەكلىرىڭىزنى تەكشۈرۈپ قايتا سىناپ كۆرۈڭ.

en: Save && C&onnect
ug: ساقلا ۋە باغلان(&O)

en: C&onnect
ug: باغلان(&O)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
ug: تور قىسقۇچى يېتەكچىسى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
ug: تور قىسقۇچى قوش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
ug: باغلىنىدىغان تور قىسقۇچىنىڭ تۈرىنى تاللاپ ئاندىن كېيىنكى توپچە بېسىلىدۇ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
ug: يېقىنقى باغلىنىش(&R):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
ug: تور قىسقۇچ (&Webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
ug: بىخەتەر &shell(ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
ug: &Microsoft® Windows® تور دىسكىسى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
ug: تور قىسقۇچى ئۇچۇرى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
ug: ئاتى(&N):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
ug: ئىشلەتكۈچى(&U):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
ug: مۇلازىمېتىر(&R):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
ug: ئېغىز(&P):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
ug: كېلىشىم(&P):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
ug: قىسقۇچ(&F):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
ug: كودلاش:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
ug: مەزكۇر يىراقتىكى قىسقۇچ ئۈچۈن سىنبەلگە قۇرىدۇ(&E)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
ug: شىفىرلاش ئىشلەت(&U)

en: KDE Network Wizard
ug: KDE تور يېتەكچىسى

en: Primary author and maintainer
ug: ئاساسلىق يازغۇچى ۋە ئاسرىغۇچى
