plasma-desktop - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
uk: Автоматично

[ctx: model - (x,y widthxheight)]
en: %1 - (%2,%3 %4×%5)
uk: %1 – (%2,%3 %4×%5)

en: No touchscreens found
uk: Сенсорних екранів не знайдено

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
uk: Пристрій:

en: Enabled:
uk: Увімкнено:

en: Target display:
uk: Дисплей призначення:
