kcmkeyboard - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Keyboard Layout Switcher
uk: Програма перемикання розкладки клавіатури

en: Switch to Next Keyboard Layout
uk: Перемкнутися на наступну розкладку

en: Switch keyboard layout to %1
uk: Перемкнути розкладку клавіатури на %1

[ctx: layout - variant]
en: %1 - %2
uk: %1 — %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddLayoutDialog)
en: Add Layout
uk: Додати розкладку

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, layoutSearchField)
en: Search…
uk: Шукати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut:
uk: Скорочення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Label:
uk: Напис:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevbutton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
uk: Переглянути

en: KDE Keyboard Control Module
uk: Модуль керування клавіатурою KDE

en: (c) 2010 Andriy Rysin
uk: © Андрій Рисін, 2010

en: <h1>Keyboard</h1> This control module can be used to configure keyboard parameters and layouts.
uk: <h1>Клавіатура</h1> Цим модулем керування можна скористатися для налаштування параметрів та розкладок клавіатур.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHardware)
en: Hardware
uk: Обладнання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Keyboard &model:
uk: &Модель клавіатури:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, keyboardModelComboBox)
en: Here you can choose a keyboard model. This setting is independent of your keyboard layout and refers to the "hardware" model, i.e. the way your keyboard is manufactured. Modern keyboards that come with your computer usually have two extra keys and are referred to as "104-key" models, which is probably what you want if you do not know what kind of keyboard you have.
uk: Тут ви можете вибрати модель клавіатури. Цей параметр не залежить від розкладки клавіатури, він стосується «апаратної» моделі, тобто до фізичної реалізації клавіатури. Сучасні клавіатури, що постачаються з комп'ютером, зазвичай, мають дві додаткові клавіші й визначаються, як модель «104-key». Якщо ви не впевнені яка у вас клавіатура, спробуйте цю модель.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLayouts)
en: Layouts
uk: Розкладки

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: If you select "Application" or "Window" switching policy, changing the keyboard layout will only affect the current application or window.
uk: Якщо ви виберете правила перемикання «Програма» або «Вікно», перемикання розкладки буде стосуватися відповідно тільки поточної програми або поточного вікна.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
uk: Правила перемикання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
uk: За&гальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByDesktopRadioBtn)
en: &Desktop
uk: С&тільниця

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByApplicationRadioBtn)
en: &Application
uk: П&рограма

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
uk: &Вікно

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shortcutsGroupBox)
en: Shortcuts for Switching Layout
uk: Скорочення для перемикання розкладок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Main shortcuts:
uk: Головні скорочення:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching layouts which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
uk: Це скорочення для перемикання розкладок, які обробляються X.org. Надає змогу використовувати скорочення, які складаються тільки з клавіш-модифікаторів.

[ctx: no shortcut defined]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: None
uk: Немає

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: 3rd level shortcuts:
uk: Скорочення 3-го рівня:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching to a third level of the active layout (if it has one) which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
uk: Це скорочення для перемикання до третього рівня (якщо він існує) активної розкладки, яка обробляються X.org. Надає змогу використовувати скорочення, які складаються тільки з клавіш-модифікаторів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alternative shortcut:
uk: Альтернативне скорочення:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KKeySequenceWidget, kdeKeySequence)
en: This is a shortcut for switching layouts. It does not support modifier-only shortcuts and also may not work in some situations (e.g. if popup is active or from screensaver).
uk: Це скорочення для перемикання розкладок. Не дає змоги використовувати скорочення, які складаються тільки з клавіш-модифікаторів, і може іноді не спрацьовувати (наприклад, при відкритому контекстному меню вигульку або під час роботи зберігача екрана).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_configureLayouts)
en: Configure layouts
uk: Налаштувати розкладки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLayoutBtn)
en: Add
uk: Додати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeLayoutBtn)
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUpBtn)
en: Move Up
uk: Пересунути вище

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDownBtn)
en: Move Down
uk: Пересунути нижче

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, layoutLoopingCheckBox)
en: Spare layouts
uk: Запасні розкладки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Main layout count:
uk: Кількість основних розкладок:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
uk: Додатково

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_resetOldXkbOptions)
en: &Configure keyboard options
uk: &Налаштувати параметри клавіатури

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: no shortcuts defined]
en: None
uk: Немає

en: %1 shortcut | %1 shortcuts
uk[0]: %1 клавіатурне скорочення
uk[1]: %1 клавіатурних скорочення
uk[2]: %1 клавіатурних скорочень
uk[3]: %1 клавіатурне скорочення

[ctx: layout map name]
en: Map
uk: Карта

en: Layout
uk: Розкладка

en: Variant
uk: Варіант

en: Label
uk: Мітка

en: Shortcut
uk: Скорочення

[ctx: variant]
en: Default
uk: Типова

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: When a key is held:
uk: Коли затиснуто клавішу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, accentMenuRadioButton)
en: &Show accented and similar characters
uk: &Показати символи із акцентами або подібні символи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, repeatRadioButton)
en: &Repeat the key
uk: П&овторити клавішу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, nothingRadioButton)
en: &Do nothing
uk: &Нічого не робити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Test area:
uk: Область перевірки:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEdit)
en: Allows to test keyboard repeat and click volume (just don't forget to apply the changes).
uk: Надає змогу перевірити швидкість реєстрації повторних натискань та гучність клацання (не забудьте застосувати внесені зміни).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, numlockGroupBox)
en: If supported, this option allows you to setup the state of NumLock after Plasma startup.<p>You can configure NumLock to be turned on or off, or configure Plasma not to set NumLock state.
uk: Якщо підтримується, за допомогою цього параметра ви можете встановити стан NumLock після запуску Плазми.<p> Ви можете налаштувати, щоб NumLock було ввімкнено або вимкнено, або не змінювати його стан перед запуском Плазми.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, numlockGroupBox)
en: NumLock on Plasma Startup
uk: NumLock під час запуску Плазми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
uk: Увімкн&ути

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Turn off
uk: Вимкну&ти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
uk: Залишити &без змін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
uk: &Частота:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, delaySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_repeatDelay)
en: If supported, this option allows you to set the delay after which a pressed key will start generating keycodes. The 'Repeat rate' option controls the frequency of these keycodes.
uk: Якщо підтримується, за допомогою цього параметра можна встановити затримку, після якої натиснута клавіша почне генерувати повторні коди символів. Параметр «частота» контролює частоту повторення кодів.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, rateSlider)
en: If supported, this option allows you to set the rate at which keycodes are generated while a key is pressed.
uk: Якщо підтримується, за допомогою цього параметра можна встановити частоту, з якою будуть генеруватися коди символів при утриманні клавіші натиснутою.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate)
en:  repeats/s
uk:  повторень/с

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_repeatDelay)
en:  ms
uk:  мс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
uk: Затр&имка:

[ctx: app display name]
en: Keyboard Preview
uk: Попередній перегляд клавіатури

[ctx: app description]
en: Keyboard layout visualization
uk: Візуалізація розкладки клавіатури

[ctx: @label]
en: The keyboard geometry failed to load. This often indicates that the selected model does not support a specific layout or layout variant. This problem will likely also present when you try to use this combination of model, layout and variant.
uk: Не вдалося завантажити геометрію клавіатури. Це часто означає, що у вибраній моделі не передбачено підтримки певної розкладки або варіанта розкладки. Ймовірно, ця проблема також виникне, якщо ви спробуєте скористатися цією комбінацією моделі, розкладки і варіанта.
