kcmkeyboard - en to uk translation catalogue (74 entries)

en: Keyboard Layout Switcher
uk: Програма перемикання розкладки клавіатури

en: Switch to Next Keyboard Layout
uk: Перемкнутися на наступну розкладку

en: Switch to Last-Used Keyboard Layout
uk: Перемкнутися на останню використану розкладку

en: Switch keyboard layout to %1
uk: Перемкнути розкладку клавіатури на %1

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: app display name]
en: Keyboard Preview
uk: Попередній перегляд клавіатури

[ctx: app description]
en: Keyboard layout visualization
uk: Візуалізація розкладки клавіатури

[ctx: @label]
en: The keyboard geometry failed to load. This often indicates that the selected model does not support a specific layout or layout variant. This problem will likely also present when you try to use this combination of model, layout and variant.
    Previewing layouts that are defined outside your systems xkb directory is not supported and  will also trigger this message. These might still work fine if applied
uk: Не вдалося завантажити геометрію клавіатури. Це часто означає, що у вибраній моделі не передбачено підтримки певної розкладки або варіанта розкладки. Ймовірно, ця проблема також виникне, якщо ви спробуєте скористатися цією комбінацією моделі, розкладки і варіанта.
    Підтримки перегляду розкладок, які було визначено поза системним каталогом xkb, не передбачено. Спроба перегляду призводить до показу цього повідомлення. Втім, такі розкладки можуть працювати попри це.

[ctx: @title]
en: Key Bindings
uk: Прив'язки клавіш

[ctx: @label:checkbox]
en: Configure keyboard options
uk: Налаштувати параметри клавіатури

[ctx: @action:button]
en: Reset
uk: Скинути

[ctx: @info accessible]
en: Reset selected options for this group
uk: Відновити початкові значення параметрів для цієї групи

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset selected options for this group
uk: Відновити початкові значення параметрів для цієї групи

[ctx: @title:window]
en: Add Layout
uk: Додати розкладку

[ctx: @label:textbox]
en: Short layout name
uk: Скорочена назва розкладки

[ctx: @info]
en: The abbreviated name of the selected layout, which will be displayed in the system tray. You can change this setting yourself.
uk: Скорочена форма назви вибраної розкладки, яку буде показано у системному лотку. Ви можете власноруч змінити це значення.

[ctx: @option:textbox]
en: Shortcut:
uk: Скорочення:

[ctx: @action:button]
en: Preview
uk: Перегляд

[ctx: @action:button]
en: Configure Switching…
uk: Налаштувати перемикання…

[ctx: @action:button accessible]
en: Configure Switching
uk: Налаштувати перемикання

[ctx: @action:button]
en: Key Bindings
uk: Прив'язки клавіш

[ctx: @action:button accessible]
en: Key Bindings
uk: Прив'язки клавіш

[ctx: @action:button Layout]
en: Add…
uk: Додати…

[ctx: @action:button accessible]
en: Add layout
uk: Додати розкладку

[ctx: @label:checkbox configure layouts option]
en: Enable
uk: Увімкнути

[ctx: @label:checkbox accessible]
en: Configure Layouts
uk: Налаштувати розкладки

[ctx: @label:listbox Keyboard model]
en: Model:
uk: Модель:

[ctx: @label:listbox]
en: NumLock on startup:
uk: NumLock під час запуску:

[ctx: @item:inlistbox Turn on "NumLock" on startup]
en: Turn on
uk: Увімкнути

[ctx: @item:inlistbox Turn off "NumLock" on startup]
en: Turn off
uk: Вимкнути

[ctx: @item:inlistbox Leave "NumLock" at whatever it was set to before Plasma started up]
en: Leave unchanged
uk: Залишити без змін

[ctx: @label:checkbox]
en: Key repeat:
uk: Повторення клавіш:

[ctx: @label:checkbox accessible]
en: Key repeat
uk: Повторення клавіш

[ctx: @label:textbox Key repeat delay]
en: Delay:
uk: Затримка:

[ctx: @label:spinbox accessible]
en: Key repeat delay %1
uk: Затримка повторення клавіші %1

[ctx: @spinbox:value Repeat delay interval]
en: %1 ms
uk: %1 мс

[ctx: @spinbox:value Repeat delay interval]
en: ms
uk: мс

[ctx: @label:textbox Key repeat rate]
en: Rate:
uk: Частота:

[ctx: @label:spinbox accessible]
en: Key repeat rate %1
uk: Частота повторення клавіші %1

[ctx: @spinbox:value Key repeat rate]
en: %1 repeats/s
uk: %1 повторень/с

[ctx: @spinbox:value Key repeat rate]
en: repeats/s
uk: повторень/с

[ctx: @label:textbox]
en: Test area:
uk: Область перевірки:

[ctx: @info:placeholder]
en: Type here to test settings
uk: Введіть тут щось, щоб перевірити параметри

[ctx: @title:view]
en: Layouts
uk: Розкладки

[ctx: @action:button]
en: Move Up
uk: Пересунути вище

[ctx: @action:button accessible]
en: Move %1 layout up
uk: Пересунути розкладку %1 вище

[ctx: @action:button]
en: Move Down
uk: Пересунути нижче

[ctx: @action:button accessible]
en: Move %1 layout Down
uk: Пересунути розкладку %1 нижче

[ctx: @action:button accessible]
en: Preview
uk: Перегляд

[ctx: @action:button]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @action:button accessible]
en: Remove layout %1
uk: Вилучити розкладку %1

[ctx: @label:checkbox]
en: Spare layouts:
uk: Запасні розкладки:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of spared main layouts
uk: Кількість запасних основних розкладок

[ctx: @label:textbox completes spinbox, x main layouts]
en: main layouts
uk: основні розкладки

[ctx: @info]
en: You can have up to 4 main layouts, all other layouts are spare. Spare layouts are not included when cycling through the layouts, but can be accessed through the keyboard indicator applet or by setting a custom shortcut.
uk: Можна визначити до 4 основних розкладок, усі інші розкладки є запасними. Запасні розкладки не буде включено до циклу перемикання розкладок, але ви зможете отримувати доступ до них за допомогою аплета індикатора клавіатури або встановлення нетипового клавіатурного скорочення.

[ctx: @label:group Shortcut to change the keyboard layout. Keep it short]
en: Change layout shortcut:
uk: Змінити скорочення розкладки:

[ctx: @label Change layout shortcut or "Configure Switching"]
en: or
uk: або

[ctx: @title]
en: Configure Switching
uk: Налаштовування перемикання

[ctx: @title:group]
en: Behavior
uk: Поведінка

[ctx: @label:listbox]
en: Switching layout affects:
uk: Об'єкт перемикання розкладки:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows
uk: Всі вікна

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows on current desktop
uk: Усі вікна на поточній стільниці

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows of current application
uk: Усі вікна поточної програми

[ctx: @item:inlistbox]
en: Current window only
uk: Лише поточне вікно

[ctx: @label:checkbox]
en: Show notification on layout change
uk: Показувати сповіщення при зміні розкладки

[ctx: @title:group]
en: Shortcuts
uk: Скорочення

[ctx: @option:textbox]
en: Change layout:
uk: Змінити розкладку:

[ctx: @option:textbox]
en: Switch to last used layout:
uk: Перемкнутися на останню використану розкладку:

[ctx: @title:group]
en: Legacy Shortcuts
uk: Застарілі скорочення

[ctx: @info]
en: Legacy X11 shortcuts allow finer control of modifier-only shortcuts and have slightly better support on X11 in edge cases. They can also be used on Wayland.<nl/><nl/>Setting these shortcuts will take you to the Key bindings page.
uk: Скорочення застарілого сервера X11 надають можливості гнучкішого керування скороченнями, що складаються лише з клавіші-модифікатора, і мають дещо кращу підтримку у деяких випадках роботи X11. Ними також можна скористатися і у Wayland.<nl/><nl/>Встановлення цих скорочень призведе до переходу до сторінки прив'язки клавіш.

[ctx: @option:textbox]
en: Alternative symbols:
uk: Альтернативні символи:

[ctx: @info]
en: Modifier keys can be used to type additional characters, symbols, and diacritical marks.
uk: Клавішами-модифікаторами можна скористатися для введення додаткових символів, позначок та діакритичних знаків.

en: %1 shortcut | %1 shortcuts
uk[0]: %1 клавіатурне скорочення
uk[1]: %1 клавіатурних скорочення
uk[2]: %1 клавіатурних скорочень
uk[3]: %1 клавіатурне скорочення

[ctx: no shortcuts defined]
en: None
uk: Немає
