kcm_solid_actions - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Editing Action '%1'
uk: Зміна дії «%1»

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
uk: Здається назва дії, команда, піктограма або умова не є чинними.
    Отже зміни не буде застосовано.

en: Invalid action
uk: Некоректна дія

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
uk: Редагування параметра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
uk: Тип параметра:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
uk: Підбір властивостей

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
uk: Кон’юнкція вмісту

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
uk: Диз’юнкція вмісту

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
uk: Підбір інтерфейсів пристроїв

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
uk: Тип пристрою:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
uk: Назва значення:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
uk: Дорівнює

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
uk: Містить

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
uk: Відновити початкове значення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
uk: Зберегти зміни до параметра

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
uk: Піктограма дії, натисніть її, щоб змінити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
uk: Назва дії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
uk: Команда:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
uk: Команда, яка запустить дію
    У цій команді можна використовувати один або всі з таких нечутливих до регістру заповнювачів:
    
    %f: Точка монтування пристрою, — лише для пристроїв вибірки з пам’яті
    %d: Адреса вузла пристрою, — лише для блокових пристроїв
    %i: Ідентифікатор пристрою

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
uk: Для виконання цієї дії пристрої повинні відповідати таким параметрам:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
uk: Назва дії:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
uk: Введіть назву для вашої нової події

en: Solid Action Desktop File Generator
uk: Інструмент створення стільничних файлів дій Solid

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
uk: Інструмент для автоматичного створення стільничних файлів на основі класів DeviceInterface Solid для перенесення

en: (c) 2009, Ben Cooksley
uk: © Ben Cooksley, 2009

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: The device must be of the type %1
uk: Пристрій має належати до типу %1

en: Any of the contained properties must match
uk: Відповідність хоча б одній з вбудованих властивостей

en: All of the contained properties must match
uk: Відповідність всім вбудованим властивостям

en: The device property %1 must equal %2
uk: Значення властивості пристрою %1 має дорівнювати %2

en: The device property %1 must contain %2
uk: Значення властивості пристрою %1 має містити %2

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
uk: Логічна умова для цієї дії не є коректною.

en: Error Parsing Device Conditions
uk: Помилка під час обробки умов пристрою

en: No Action Selected
uk: Не обрано жодної дії

en: Cannot be deleted
uk: Не можна вилучати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
uk: Змінити…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
uk: Додати…
