joystick - en to uz translation catalogue (10 entries)

en: internal error - code %1 unknown
uz: ichki xato - nomaʼlum kod: %1

en: KDE Joystick Control Module
uz: Joystik uchun boshqaruv moduli

en: Device:
uz: Uskuna:

en: PRESSED
uz: BOSILGAN

en: Buttons:
uz: Tugmalar:

en: State
uz: Holati

en: Axes:
uz: Oʻqlar:

en: Value
uz: Qiymati

en: Unknown Device
uz: Nomaʼlum uskuna

en: Device Error
uz: Uskuna xatosi
