kxkb - en to uz translation catalogue (7 entries)

en: Switch to Next Keyboard Layout
uz: Keyingi tugmalar tartibiga oʻtish

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
uz: Tanlash qoidasi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
uz: &Umumiy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
uz: &Oyna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
uz: Yoq&ish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
uz: Oʻ&zgartirilmasin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
uz: K&echikish:
