kcminput - en to uz translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, KCMMouse)
en: <h1>Mouse</h1> This module allows you to choose various options for the way in which your pointing device works. Your pointing device may be a mouse, trackball, or some other hardware that performs a similar function.
uz: <h1>Sichqoncha</h1> Bu modul yordamida koʻrsatgich uskunasining turli parametrlarini tanlashingiz mumkin. Koʻrsatgich uskunasi sichqoncha, trekbol yoki shunga oʻxshgan ammallarni bajaruvchi boshqa uskuna boʻlishi mumkin.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: &General
uz: &Umumiy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, handedBox)
en: Button Order
uz: Tugmalar tartibi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightHanded)
en: Righ&t handed
uz: Oʻ&ng qoʻl uchun

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftHanded)
en: Le&ft handed
uz: Cha&p qoʻl uchun

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
uz: Qoʻshimcha

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Pointer acceleration:
uz: Kursorning tezlanishi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Double click interval:
uz: Ikki marta bosish orasidagi vaqt:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, doubleClickInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, dragStartTime) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_delay) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_interval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinB
en:  msec
uz:  ms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mouseKeys)
en: &Move pointer with keyboard (using the num pad)
uz: &Sichqonchani tugmatag bilan boshqarish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Acceleration delay:
uz: &Tezlanish kechikishi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: R&epeat interval:
uz: &Qaytarish vaqti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Acceleration &time:
uz: Tezlanish &vaqti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Ma&ximum speed:
uz: &Eng katta tezligi:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_max_speed)
en:  pixel/sec
uz:  piksel/sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Acceleration &profile:
uz: Tezlanish &profili:

en: Mouse
uz: Sichqoncha
