joystick - en to uz@cyrillic translation catalogue (10 entries)

en: internal error - code %1 unknown
uz@cyrillic: ички хато - номаълум код: %1

en: KDE Joystick Control Module
uz@cyrillic: Жойстик учун бошқарув модули

en: Device:
uz@cyrillic: Ускуна:

en: PRESSED
uz@cyrillic: БОСИЛГАН

en: Buttons:
uz@cyrillic: Тугмалар:

en: State
uz@cyrillic: Ҳолати

en: Axes:
uz@cyrillic: Ўқлар:

en: Value
uz@cyrillic: Қиймати

en: Unknown Device
uz@cyrillic: Номаълум ускуна

en: Device Error
uz@cyrillic: Ускуна хатоси
