kcminput - en to uz@cyrillic translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, KCMMouse)
en: <h1>Mouse</h1> This module allows you to choose various options for the way in which your pointing device works. Your pointing device may be a mouse, trackball, or some other hardware that performs a similar function.
uz@cyrillic: <h1>Сичқонча</h1> Бу модул ёрдамида кўрсатгич ускунасининг турли параметрларини танлашингиз мумкин. Кўрсатгич ускунаси сичқонча, трэкбол ёки шунга ўхшган аммалларни бажарувчи бошқа ускуна бўлиши мумкин.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: &General
uz@cyrillic: &Умумий

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, handedBox)
en: Button Order
uz@cyrillic: Тугмалар тартиби

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightHanded)
en: Righ&t handed
uz@cyrillic: Ў&нг қўл учун

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftHanded)
en: Le&ft handed
uz@cyrillic: Ча&п қўл учун

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
uz@cyrillic: Қўшимча

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Pointer acceleration:
uz@cyrillic: Курсорнинг тезланиши:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Double click interval:
uz@cyrillic: Икки марта босиш орасидаги вақт:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, doubleClickInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, dragStartTime) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_delay) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_interval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinB
en:  msec
uz@cyrillic:  мс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mouseKeys)
en: &Move pointer with keyboard (using the num pad)
uz@cyrillic: &Сичқончани тугматаг билан бошқариш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Acceleration delay:
uz@cyrillic: &Тезланиш кечикиши:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: R&epeat interval:
uz@cyrillic: &Қайтариш вақти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Acceleration &time:
uz@cyrillic: Тезланиш &вақти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Ma&ximum speed:
uz@cyrillic: &Энг катта тезлиги:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_max_speed)
en:  pixel/sec
uz@cyrillic:  пиксел/сек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Acceleration &profile:
uz@cyrillic: Тезланиш &профили:

en: Mouse
uz@cyrillic: Сичқонча
