plasma-desktop - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Automatic
vi: Tự động

en: No touchscreens found
vi: Không tìm thấy màn hình cảm ứng nào

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
vi: Thiết bị:

en: Enabled:
vi: Bật:

en: Target display:
vi: Bộ hiển thị đích:
