kcmkonq - en to wa translation catalogue (17 entries)

en: Desktop
wa: Sicribanne

en: Documents
wa: Documints

en: Downloads
wa: Aberwetaedjes

en: Music
wa: Muzike

en: Pictures
wa: Imådjes

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
wa: <h1>Tchimins</h1>
    Ci module ci vs permet d' tchoezi ewou ç' ki les fitchîs dvrént esse wårdés e sistinme di fitchîs so vosse sicribanne.
    Siervoz vs do "Cwè ç' ki c' est d' ça" (Maj+F1) pos awè d' l' aidance so des tchuzes di dnêyes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
wa: Tchimin do scribanne

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
wa: I gn a dins ç' ridant tos les fitchîs ki vs veyoz so vosse sicribanne. Vos ploz candjî l' eplaeçmint di ç' ridant si vos l' voloz eyet l' ådvins srè bodjî otomaticmint viè l' novele plaece, eto.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
wa: Tchimin des documints:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
wa: Çou ridant srè eployî (prémetou) po tcherdjî ou schaper les documints.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
wa: Tchimin des aberwetaedjes:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
wa: Çou ridant srè eployî (prémetou) po schaper vos cayets aberwetés.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
wa: Çou ridant srè eployî (prémetou) po tcherdjî ou schaper les fimes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
wa: Tchimin des imådjes:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
wa: Çou ridant srè eployî (prémetou) po tcherdjî ou schaper les imådjes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
wa: Tchimin del muzike:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
wa: Çou ridant srè eployî (prémetou) po tcherdjî ou schaper les muzikes.
