kcmkclock - en to xh translation catalogue (5 entries)

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
xh: Apha ungatshintsha indlela yexesha. Nqakraza kwiiyure, imizuzu okanye kumhlaba wemizuzwana ukutshintsha ixabiso elililo, noba usebenzisa amaqhosha aphezulu okanye asezantsi ekunene okanye ngokungenisa ixabiso elitsha.

en: Can not set date.
xh: Ayinakucwangcisa umhla.

en: KDE Clock Control Module
xh: KDE Umnqongo Wolawulo Wekloko

en: Original author
xh: Umbhali woqobo

en: Current Maintainer
xh: Umlondolozi Wangoku
