kxkb - en to xh translation catalogue (6 entries)

en: Switch to Next Keyboard Layout
xh: Tshintsha Kubeko Lwebhodi yezitshixho Elandelayo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
xh: Ukutshintshela Inkqubo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
xh: &Okwamazwe

en: Layout
xh: Ubeko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
xh: Y&ivulele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
xh: Yishiye ingatshintshwa&nga
