plasma-dialer - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
ar: لا يوجد معرف متصل

en: Missed call
ar: مكالمة فائتة

en: Missed call from %1
ar: مكالمة فائتة من %1

en: Incoming call
ar: مكالمة قادمة

en: Accept
ar: اقبل

en: Reject
ar: ارفض
