plasma-dialer - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
ca@valencia: Sense ID de tocada

en: Missed call
ca@valencia: Tocada perduda

en: Missed call from %1
ca@valencia: Tocada perduda de %1

en: Incoming call
ca@valencia: Tocada entrant

en: Accept
ca@valencia: Accepta

en: Reject
ca@valencia: Rebutja
