plasma-dialer - en to he translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
he: אין מזהה שיחה

en: Missed call
he: שיחה שלא נענתה

en: Missed call from %1
he: שיחה שלא נענתה מ%1

en: Incoming call
he: שיחה נכנסת

en: Accept
he: קבלה

en: Reject
he: דחייה
