plasma-dialer - en to is translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
is: Ekkert auðkenni hringjanda

en: Missed call
is: Ósvarað símtal

en: Missed call from %1
is: Ósvarað símtal frá %1

en: Incoming call
is: Innhringing

en: Accept
is: Samþykkja

en: Reject
is: Hafna
