plasma-dialer - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Plasma phone dialer
lv: „Plasma“ numuru sastādītājs

en: © 2015-2022 KDE Community
lv: © 2015—2022 KDE kopiena

en: Swipe to accept
lv: Velciet, lai paceltu

en: Active call list
lv: Aktīvo zvanu saraksts

en: Incoming...
lv: Ienākošs...

en: Calling...
lv: Zvana...

en: Keypad
lv: Tastatūra

en: Speaker
lv: Skaļrunis

en: Mute
lv: Apklusināt

en: View
lv: Skatīt

en: History
lv: Vēsture

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Dialer
lv: Numura sastādītājs

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Quit
lv: Iziet

en: No contacts have a phone number set
lv: Nevienam kontaktam nav saglabāts numurs

en: Select number to call
lv: Atlasīt zvanāmo numuru

en: Telephony daemons are not responding
lv: Telefonijas dēmoni neatbild

en: Modem devices are not found
lv: Modema ierīces nav atrastas

en: Voicemail number couldn't be found
lv: Balss pasta numurs nav atrasts

en: Duration: %1
lv: Ilgums: %1

en: Call History
lv: Zvanu vēsture

en: Clear history
lv: Notīrīt vēsturi

en: No recent calls
lv: Nav neseno zvanu

en: No IMEIs found
lv: IMEI nav atrasti

en: Adaptive Call Blocking
lv: Adaptīva zvanu bloķēšana

en: Ignore calls from unknown numbers
lv: Ignorēt zvanus no nezināmiem numuriem

en: When a call is an incoming from an unknown number
lv: Kad zvana no nezināma numura

en: Immediately hang up
lv: Nekavējoties nolikt

en: Ring without notification
lv: Ļaut zvanīt bez paziņojuma

en: Ring with silent notification
lv: Ļaut zvanīt ar klusu paziņojumu

en: Allowed exceptions
lv: Atļautie izņēmumi

en: Anonymous numbers
lv: Anonīmi numuri

en: Existing outgoing call to number
lv: Pastāv izejošs zvans uz šo numuru

en: Callback within
lv: Atzvanīšanas laiks

en: minutes
lv: minūtes

en: Allowed phone number exceptions
lv: Atļautie tālruņa numuru izņēmumi

en: Add new pattern
lv: Pievienot jaunu paraugu

en: About
lv: Par

en: Adaptive call blocking
lv: Adaptīvā zvanu bloķēšana

en: Incoming call screen appearance
lv: Ienākoša zvana ekrāna izskats

en: Buttons
lv: Pogas

en: Symmetric Swipe
lv: Simetriska pavilkšana

en: Asymmetric Swipe
lv: Asimetriska pavilkšana

en: USSD Error
lv: USSD kļūda

en: USSD Message
lv: USSD ziņojums

en: Write response...
lv: Rakstīt atbildi...

en: Send
lv: Nosūtīt

en: Cancel USSD session
lv: Atcelt USSD sesiju
