plasma-dialer - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
pt: Sem ID do autor da chamada

en: Missed call
pt: Chamada perdida

en: Missed call from %1
pt: Chamada perdida de %1

en: Incoming call
pt: Chamada recebida

en: Accept
pt: Aceitar

en: Reject
pt: Rejeitar
