plasma-dialer - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
pt_BR: Sem ID de chamador

en: Missed call
pt_BR: Chamada não atendida

en: Missed call from %1
pt_BR: Chamada não atendida de %1

en: Incoming call
pt_BR: Chamada recebida

en: Accept
pt_BR: Aceitar

en: Reject
pt_BR: Rejeitar
