plasma-dialer - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
ro: Fără identitate abonat

en: Missed call
ro: Apel pierdut

en: Missed call from %1
ro: Apel pierdut de la %1

en: Incoming call
ro: Apel de intrare

en: Accept
ro: Acceptă

en: Reject
ro: Respinge
