plasma-dialer - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
sa: कोऽपि Caller ID नास्ति

en: Missed call
sa: मिस्ड कॉल

en: Missed call from %1
sa: %1 तः गम्यमानः आह्वानः

en: Incoming call
sa: आगच्छन् आह्वान

en: Accept
sa: स्वीकरोतु

en: Reject
sa: अस्वीकार
