plasma-dialer - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Plasma phone dialer
sk: Plasma vytáčanie telefónu

en: Calling...
sk: Volanie...

en: Keypad
sk: Klávesnica

en: Speaker
sk: Reproduktor

en: Mute
sk: Stlmiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Dialer
sk: Vytáčanie

en: Duration: %1
sk: Trvanie: %1

en: Call History
sk: História hovorov

en: Clear history
sk: Vyčistiť históriu

en: No recent calls
sk: Žiadne nedávne hovory
