discover - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Update software:
az: Proqram təminatını yeniləmək:

en: Manually
az: Əl ilə

en: Automatically
az: Avtomatik

[ctx: @info]
en: Software updates will be downloaded automatically when they become available. Updates for applications will be installed immediately, while system updates will be installed the next time the computer is restarted.
az: Mövcud olduqda proqram təminatı yenilənmələri avtomatik yüklənəcəkdir. Tətbiqlərin yenilənmələri dərhal quraşdırılacaq, sistem yenilənmələri isə komputer növbəti dəfə yenidən başladıldığında quraşdırılacaqdır.

[ctx: @title:group]
en: Update frequency:
az: Yenilənmə tezliyi:

[ctx: @title:group]
en: Notification frequency:
az: Bildiriş tezliyi:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Daily
az: Hər gün

[ctx: @item:inlistbox]
en: Weekly
az: Hər həftə

[ctx: @item:inlistbox]
en: Monthly
az: Hər ay

[ctx: @item:inlistbox]
en: Never
az: Heç vaxt

en: Use offline updates:
az: Oflayn yenilənmələri istifadə edin:

en: Offline updates maximize system stability by applying changes while restarting the system. Using this update mode is strongly recommended.
az: Oflayn yenilənmələr sistemi yenidən başladarkən dəyişiklikləri tətbiq edərək sistemin stabilliyini artırır. Qətiyyətlə bu növ yenilənmədən istifadə etmənizi tövsiyyə edirik.

en: Software Update
az: Proqram Təminatı Yenilənməsi

en: Configure software update settings
az: Proqram tıminatı yenilənməsi ayarlarını tənzimləmək
