discover - en to az translation catalogue (24 entries)

en: View Updates
az: Yenilənmələrə baxış

en: Security updates available
az: Təhlükəsizlik yenilənmələri mövcuddur

en: Updates available
az: Yenilənmələr mövcuddur

en: System up to date
az: Sistem yenilənib

en: Computer needs to restart
az: Komputeri yenidən başlatmaq lazımdır

en: Offline
az: Şəbəkədən kənar

en: Applying unattended updates…
az: Nəzarətsiz yenilənmələr tətbiq edilir...

en: Restart is required
az: Yenidən başlatmaq tələb edilir

en: The system needs to be restarted for the updates to take effect.
az: Yenilənmələrin tətbiqi üçün sistemi yenidən başlatmaq lazımdır.

[ctx: @action:button]
en: Restart
az: Yenidən başlatmaq

[ctx: @action:button]
en: Upgrade
az: Ən son versiyay yeniləmək

en: Upgrade available
az: Yenilənmələr mövcuddur

en: New version: %1
az: Yeni versiya: %1

en: Discover Notifier
az: Discover-i bildirişləri

en: System update status notifier
az: Sistemin yenilənmə vəziyyəti bildirişləri

en: Replace an existing instance
az: Mövcud nümunə ilə əvəzləmək

en: Do not show the notifier
az: Bildirişi göstərməmək

en: hidden
az: gizli

en: Updates
az: Yeniləmələr

en: Open Discover…
az: Discover'i açmaq...

en: See Updates…
az: Yeniləmələrə baxın...

en: Refresh…
az: Təzələmək

en: Restart to apply installed updates
az: Quraşdırılmış yenilənmələri tətbiq etmək üçün yenidən başladın

en: Click to restart the device
az: Cihazı yenidən başlatmaq üçün vurun
