discover - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Update software:
bg: Актуализиране на софтуера:

en: Manually
bg: Ръчно

en: Automatically
bg: Автоматично

[ctx: @info]
en: Software updates will be downloaded automatically when they become available. Updates for applications will be installed immediately, while system updates will be installed the next time the computer is restarted.
bg: Актуализациите на софтуера ще се изтеглят автоматично, когато станат достъпни. Актуализациите за приложения ще бъдат инсталирани незабавно, докато системните актуализации ще бъдат инсталирани следващия път, когато компютърът се рестартира.

[ctx: @title:group]
en: Update frequency:
bg: Честота на актуализиране:

[ctx: @title:group]
en: Notification frequency:
bg: Честота на известяванията:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Daily
bg: Всеки ден

[ctx: @item:inlistbox]
en: Weekly
bg: Всяка седмица

[ctx: @item:inlistbox]
en: Monthly
bg: Всеки месец

[ctx: @item:inlistbox]
en: Never
bg: Никога

en: Use offline updates:
bg: Използване на офлайн актуализации:

en: Offline updates maximize system stability by applying changes while restarting the system. Using this update mode is strongly recommended.
bg: Офлайн актуализациите увеличават стабилността на системата чрез прилагане на промени при рестартирате системата. Силно се препоръчва използването на този режим на актуализация.

en: Software Update
bg: Актуализации на софтуера

en: Configure software update settings
bg: Конфигуриране на настройки за актуализация на софтуера
