discover - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Update software:
ca: Actualitza el programari:

en: Manually
ca: Manualment

en: Automatically
ca: Automàticament

[ctx: @info]
en: Software updates will be downloaded automatically when they become available. Updates for applications will be installed immediately, while system updates will be installed the next time the computer is restarted.
ca: Les actualitzacions de programari es descarregaran automàticament quan estiguin disponibles. Les actualitzacions per a les aplicacions s'instal·laran immediatament, mentre que les actualitzacions per al sistema s'instal·laran la pròxima vegada que es reiniciï l'ordinador.

[ctx: @title:group]
en: Update frequency:
ca: Freqüència d'actualització:

[ctx: @title:group]
en: Notification frequency:
ca: Freqüència de notificació:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Daily
ca: Diària

[ctx: @item:inlistbox]
en: Weekly
ca: Setmanal

[ctx: @item:inlistbox]
en: Monthly
ca: Mensual

[ctx: @item:inlistbox]
en: Never
ca: Mai

en: Use offline updates:
ca: Usa les actualitzacions fora de línia:

en: Offline updates maximize system stability by applying changes while restarting the system. Using this update mode is strongly recommended.
ca: Les actualitzacions sense connexió maximitzen l'estabilitat del sistema mitjançant l'aplicació dels canvis mentre es reinicia el sistema. Es recomana fermament emprar aquest mode d'actualització.

en: Software Update
ca: Actualització de programari

en: Configure software update settings
ca: Configura les opcions d'actualització de programari
