discover - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Update software:
cs: Aktualizovat software:

en: Manually
cs: Ručně

en: Automatically
cs: Automaticky

[ctx: @info]
en: Software updates will be downloaded automatically when they become available. Updates for applications will be installed immediately, while system updates will be installed the next time the computer is restarted.
cs: Aktualizace softwaru budou nainstalovány okamžitě jakmile budou dostupné. Aktualizace aplikací budou nainstalovány okamžitě, zatímco aktualizace systému budou nainstalovány při příštím restartu systému.

[ctx: @title:group]
en: Update frequency:
cs: Frekvence aktualizací:

[ctx: @title:group]
en: Notification frequency:
cs: Frekvence upozornění:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Daily
cs: Denně

[ctx: @item:inlistbox]
en: Weekly
cs: Týdně

[ctx: @item:inlistbox]
en: Monthly
cs: Měsíčně

[ctx: @item:inlistbox]
en: Never
cs: Nikdy

en: Use offline updates:
cs: Použít aktualizace offline:

en: Offline updates maximize system stability by applying changes while restarting the system. Using this update mode is strongly recommended.
cs: Aktualizace offline zvyšují stabilitu systému tím, že provedou změny při restartu systému. Použití tohoto způsobu aktualizace je silně doporučeno.

en: Software Update
cs: Aktualizace softwaru

en: Configure software update settings
cs: Nastavte možnosti aktualizace softwaru
