discover - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: View Updates
eo: Vidi Ĝisdatigojn

en: Security updates available
eo: Disponeblaj sekurecaj ĝisdatigoj

en: Updates available
eo: Ĝisdatigoj haveblaj

en: System up to date
eo: Sistemo ĝisdatigita

en: Computer needs to restart
eo: Komputilo bezonas rekomenci

en: Offline
eo: Senrete

en: Applying unattended updates…
eo: Aplikante neatentajn ĝisdatigojn...

en: Restart is required
eo: Rekomenco estas postulata

en: The system needs to be restarted for the updates to take effect.
eo: La sistemo devas esti rekomencita por ke la ĝisdatigoj ekvalidu.

[ctx: @action:button]
en: Update and Restart
eo: Ĝisdatigi kaj Rekomenci

[ctx: @action:button]
en: Update and Shut Down
eo: Ĝisdatigi kaj Sistemfermi

en: Upgrade available
eo: Disponebla ĝisdatigo

[ctx: A new distro release (name and version) is available for upgrade]
en: %1 is now available.
eo: %1 nun estas disponebla.

[ctx: @action:button]
en: Upgrade
eo: Altgradigon

en: Discover Notifier
eo: Discover-sciigilo

en: System update status notifier
eo: Sistemĝisdatiga statosciigilo

en: © 2010-2024 Plasma Development Team
eo: © 2010-2024 Plasma Disvolva Teamo

en: Replace an existing instance
eo: Anstataŭigi ekzistantan petskribon

en: Do not show the notifier
eo: Ne montri la sciigilon

en: hidden
eo: kaŝita

en: Updates
eo: Ĝisdatigoj

en: Open Discover…
eo: Malfermi Discover…

en: See Updates…
eo: Rigardi Ĝisdatigojn…

en: Refresh…
eo: Refreŝigi…

en: Install Updates and Restart…
eo: Instali Ĝisdatigojn kaj Rekomenci…

en: Install Updates and Shut Down…
eo: Instali Ĝisdatigojn kaj Sistemfermi…

en: Restart to apply installed updates
eo: Rekomencu por apliki instalitajn ĝisdatigojn

en: Click to restart the device
eo: Klaku por rekomenci la aparaton
