discover - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Update software:
eu: Eguneratu softwarea:

en: Manually
eu: Eskuz

en: Automatically
eu: Automatikoki

[ctx: @info]
en: Software updates will be downloaded automatically when they become available. Updates for applications will be installed immediately, while system updates will be installed the next time the computer is restarted.
eu: Software eguneratzeak, erabilgarri daudenean, automatikoki zama-jaitsiko dira. Aplikazioen eguneratzeak berehala instalatuko dira, sistema-eguneratzeak, berriz, ordenagailua berrabiatzen den hurrengo aldian instalatuko dira.

[ctx: @title:group]
en: Update frequency:
eu: Eguneratze maiztasuna:

[ctx: @title:group]
en: Notification frequency:
eu: Jakinarazpenen maiztasuna:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Daily
eu: Egunero

[ctx: @item:inlistbox]
en: Weekly
eu: Astero

[ctx: @item:inlistbox]
en: Monthly
eu: Hilabetero

[ctx: @item:inlistbox]
en: Never
eu: Inoiz ez

en: Use offline updates:
eu: Erabili lerroz-kanpoko eguneratzeak:

en: Offline updates maximize system stability by applying changes while restarting the system. Using this update mode is strongly recommended.
eu: Lerroz-kanpoko eguneratzeek sistemaren egonkortasuna maximizatzen dute aldaketak sistema berrabiatzerakoan ezarriz. Eguneratze modu hau erabiltzea biziki gomendatzen da.

en: Software Update
eu: Software eguneratzea

en: Configure software update settings
eu: Konfiguratu software eguneratze ezarpenak
