discover - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: View Updates
eu: Ikusi eguneratzeak

en: Security updates available
eu: Segurtasun eguneratzeak erabilgarri

en: Updates available
eu: Eguneratzeak erabilgarri

en: System up to date
eu: Sistema eguneratuta dago

en: Computer needs to restart
eu: Ordenagailua berrabiatu beharra dago

en: Offline
eu: Lerroz kanpo

en: Applying unattended updates…
eu: Arretarik gabeko eguneratzeak ezartzen...

en: Restart is required
eu: Berrabiatu beharra dago

en: The system needs to be restarted for the updates to take effect.
eu: Sistemak berrabiatu beharra du eguneratzeak indarrean jartzeko.

[ctx: @action:button]
en: Update and Restart
eu: Eguneratu eta berrabiatu

[ctx: @action:button]
en: Update and Shut Down
eu: Eguneratu eta itzali

en: Upgrade available
eu: Bertsio-berritzea erabilgarri

[ctx: A new distro release (name and version) is available for upgrade]
en: %1 is now available.
eu: %1, orain, erabilgarri dago.

[ctx: @action:button]
en: Upgrade
eu: Bertsio-berritu

en: Discover Notifier
eu: Discover jakinarazlea

en: System update status notifier
eu: Sistemako eguneratze egoeraren jakinarazlea

en: © 2010-2024 Plasma Development Team
eu: © 2010-2024 Plasma garapen taldea

en: Replace an existing instance
eu: Ordezkatu dagoen instantzia bat

en: Do not show the notifier
eu: Ez erakutsi jakinarazlea

en: hidden
eu: ezkutuan

en: Updates
eu: Eguneratzeak

en: Open Discover…
eu: Ireki Discover...

en: See Updates…
eu: Ikusi eguneratzeak...

en: Refresh…
eu: Freskatu...

en: Install Updates and Restart…
eu: Instalatu eguneratzeak eta berrabiatu...

en: Install Updates and Shut Down…
eu: Instalatu eguneratzeak eta itzali...

en: Restart to apply installed updates
eu: Berrabiatu instalatutako eguneraketak ezartzeko

en: Click to restart the device
eu: Egin klik gailua berrabiarazteko
