discover - en to fa translation catalogue (213 entries)

[ctx: @title %1 is the distro name]
en: %1 is not configured for installing apps through Discover—only app add-ons
fa: %1 برای نصب برنامه‌ها از طریق فروشگاه پیکربندی نشده است—تنها افزونه‌های برنامه

[ctx: @info:usagetip %1 is the distro name]
en: To use Discover for apps, install your preferred module on the <interface>Settings</interface> page, under <interface>Missing Backends</interface>.
fa: برای بکاربردن فروشگاه برای برنامه‌ها، پیمانه مورد نظرتان را در صفحه <interface>تنظیمات</interface>، زیر <interface>هسته‌های گمشده</interface> نصب کنید.

[ctx: @action:button %1 is the distro name]
en: Report This Issue to %1
fa: این مشکل را به %1 گزارش دهید

[ctx: @info:usagetip %1 is the distro name; in this case it always contains 'Arch Linux']
en: To use Discover for apps, install <link url='https://wiki.archlinux.org/title/Flatpak#Installation'>Flatpak</link> using the <command>pacman</command> package manager.<nl/><nl/> Review <link url='https://archlinux.org/packages/extra/x86_64/discover/'>%1's packaging for Discover</link>
fa: برای بکاربردن فروشگاه برای برنامه‌ها، <link url='https://wiki.archlinux.org/title/فلت‌پک#Installation'>فلت‌پک</link> را با مدیر بسته <command> pacman</command> نصب کنید.<nl/><nl/> بسته‌بندی %1 برای فروشگاه را بررسی کنید.

[ctx: @info:usagetip %1 is the distro name]
en: Support for managing packages from %1 is incomplete; you may experience any number of problems. Do not report bugs to KDE. It is highly recommended to uninstall the <resource>packagekit-qt6</resource> package and use Discover only to manage Flatpaks, Snaps, and Add-Ons.<para>%1 maintainers recommended instead using the <command>pacman</command> command-line tool to manage packages.</para>
fa: پشتیبانی از مدیریت بسته‌ها از %1 ناقص است؛ ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید. لطفاً باگ‌ها را به KDE گزارش ندهید. به شدت توصیه می‌شود که بسته <resource>packagekit-qt6</resource> را پاک کنید و تنها فروشگاه را برای مدیریت فلت‌پک، اسنپ و افزونه‌ها بکار ببرید.<para>نگهدارندگان %1 توصیه می‌کنند که به جای آن از ابزار خط فرمان <command>pacman</command> را برای مدیریت بسته‌ها بکار ببرید.</para>

en: Could not find category '%1'
fa: نمیتوان دسته‌بندی '%1' را پیدا کرد

en: Trying to open inexisting file '%1'
fa: در حال تلاش برای باز کردن پرونده ناموجود '%1'

en: Cannot interact with flatpak resources without the flatpak backend %1. Please install it first.
fa: نمیتوان با منابع فلت‌پک بدون هسته فلت‌پک %1 تعامل کرد. لطفاً ابتدا آن را نصب کنید.

en: Could not open %1
fa: نمیتوان %1 را باز کرد

en: Please make sure Snap support is installed
fa: لطفاً اطمینان حاصل کنید که پشتیبانی از اسنپ نصب شده است

en: Could not open %1 because it was not found in any available software repositories.
fa: نتوانستم %1 را باز کنم زیرا در هیچ یک از مخازن برنامه‌ی موجود پیدا نشد.

en: Please report this issue to the packagers of your distribution.
fa: لطفاً این مشکل را به بسته‌بندی‌کنندگان توزیع خود گزارش دهید.

en: Report This Issue
fa: این مشکل را گزارش دهید

en: Discover
fa: فروشگاه برنامه

en: Discover was closed before certain tasks were done, waiting for it to finish.
fa: فروشگاه قبل از انجام برخی وظایف بسته شد و منتظر است تا به پایان برسند.

en: Directly open the specified application by its appstream:// URI.
fa: برنامه مشخص شده را مستقیماً با appstream:// URI آن باز کنید.

en: Open with a search for programs that can deal with the given mimetype.
fa: با یافتن برای برنامه‌هایی که می‌توانند با نوع MIME داده شده کار کنند، باز کنید.

en: Display a list of entries with a category.
fa: فهرستی از ورودی‌ها با یک دسته‌بندی نمایش میدهد.

en: Open Discover in a said mode. Modes correspond to the toolbar buttons.
fa: فروشگاه را در حالتی که گفته شده باز کنید. حالت‌ها با دکمه‌های نوار ابزار هم‌خوانی دارند.

en: List all the available modes.
fa: تمام حالت‌های موجود را فهرست کنید.

en: Local package file to install
fa: پرونده بسته محلی برای نصب

en: List all the available backends.
fa: تمام هسته‌های موجود را فهرست کنید.

en: Search string.
fa: یافتن متن.

en: Lists the available options for user feedback
fa: گزینه‌های موجود برای بازخورد کاربر را فهرست می‌کند

en: Supports appstream: url scheme
fa: از طرح URL :appstream پشتیبانی می‌کند

en: An application explorer
fa: یک کاوشگر برنامه

en: © 2010-2024 Plasma Development Team
fa: © 2010-2024 گروه توسعه پلاسما

en: Quality Assurance, Design and Usability
fa: تضمین کیفیت، طراحی و کاربرد پذیری

en: Available backends:
fa: هسته‌های موجود:

en: Available modes:
fa: حالت‌های موجود:

en: Addons for %1
fa: افزونه‌های %1

en: More…
fa: بیشتر…

en: Apply Changes
fa: بکارگیری تغییرات

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Add New %1 Repository
fa: مخزن جدید %1 را اضافه کنید

en: Add
fa: افزودن

en: Cancel
fa: رد کردن

en: %1 rating | %1 ratings
fa[0]: %1 امتیاز
fa[1]: %1 امتیاز

en: No ratings yet
fa: هنوز امتیازی ثبت نشده

[ctx: @info]
en: %1 uses one or more licenses not certified as “Free Software” by either the <link url='%2'>Free Software Foundation</link> or the <link url='%3'>Open Source Initiative</link>. This means your freedom to use, study, modify, and share it may be restricted in some ways.<nl/><nl/>Make sure to read the license text and understand any restrictions before using the software.<nl/><nl/>If the license does not even grant access to read the source code, make sure you fully trust the authors, as no one else can verify the trustworthiness and security of its code to ensure that it is not acting against you in hidden ways. More information may be available on <link url='%4'>the application's website</link>.<nl/><nl/>Learn more at <link url='%5'>%5</link>.
fa: برنامه %1 از یک یا چند مجوز بکاربردن می‌کند که به عنوان «برنامه آزاد» توسط هیچ‌یک از <link url='%2'>بنیاد نرم‌افزار آزاد</link> یا <link url='%3'>پیشگام منبع باز</link> تأیید نشده است. این بدان معناست که آزادی شما برای بهره‌وری، خواندن، ویرایش و هم‌رسانی آن ممکن است به روش‌هایی محدود شود.<nl/><nl/>مطمئن شوید که متن مجوز را بخوانید و هرگونه محدودیت را قبل از بکارگیری برنامه درک کنید.<nl/><nl/>اگر حتی مجوز دسترسی به خواندن کد منبع را نیز نمی‌دهد، مطمئن شوید که به نویسندگان کاملاً اعتماد دارید، زیرا هیچ‌کس دیگری نمیتواند اعتبار و امنیت کد آن را تأیید کند تا اطمینان حاصل شود که ضد شما در پشت پرده کاری نمی‌کند. داده‌ها بیشتر ممکن است در <link url='%4'>تارنما برنامه</link> موجود باشد.<nl/><nl/>برای داده‌ها بیشتر به <link url='%5'>%5</link> مراجعه کنید.

[ctx: @info]
en: %1 uses one or more licenses not certified as “Free Software” by either the <link url='%2'>Free Software Foundation</link> or the <link url='%3'>Open Source Initiative</link>. This means your freedom to use, study, modify, and share it may be restricted in some ways.<nl/><nl/>Make sure to read the license text and understand any restrictions before using the software.<nl/><nl/>If the license does not even grant access to read the source code, make sure you fully trust the authors, as no one else can verify the trustworthiness and security of its code to ensure that it is not acting against you in hidden ways.<nl/><nl/>Learn more at <link url='%4'>%4</link>.
fa: برنامه %1 از یک یا چند مجوز بکاربردن می‌کند که به عنوان «برنامه آزاد» توسط هیچ‌یک از <link url='%2'>بنیاد برنامه آزاد</link> یا <link url='%3'>پیشگام منبع باز</link> تأیید نشده است. این بدان معناست که آزادی شما برای بهره‌وری، خواندن، ویرایش و هم‌رسانی آن ممکن است به روش‌هایی محدود شود.<nl/><nl/>مطمئن شوید که متن مجوز را بخوانید و هرگونه محدودیت را قبل از بکاربردن برنامه درک کنید.<nl/><nl/>اگر مجوز حتی دسترسی به خواندن کد منبع را نیز نمی‌دهد، مطمئن شوید که به نویسندگان کاملاً اعتماد دارید، زیرا هیچ‌کس دیگری نمیتواند اعتبار و امنیت کد آن را تأیید کند تا اطمینان حاصل شود که ضد شما در پشت پرده کاری نمی‌کند.<nl/><nl/>برای داده‌ها بیشتر به <link url='%4'>%4</link> مراجعه کنید.

[ctx: @info]
en: %1 does not indicate under which license it is distributed. Contact the application's author if you want to use it for anything other than private personal use.
fa: %1 مشخص نمی‌کند که تحت کدام مجوز توزیع می‌شود. اگر می‌خواهید آن را برای چیزی غیر از بهره‌وری شخصی بکارببرید، با مالک برنامه تماس بگیرید.

[ctx: @action:button share a link to this app]
en: Share
fa: هم‌رسانی

[ctx: @action:button]
en: Add-ons
fa: افزونه‌ها

[ctx: @item:inlistbox %1 is the name of an app source e.g. "Flathub" or "Ubuntu"]
en: From %1
fa: از %1

[ctx: @title:window]
en: Share Link to Application
fa: هم‌رسانی پیوند به برنامه

[ctx: The subject line for an email. %1 is the name of an application]
en: Check out the %1 app!
fa: برنامه %1 را بررسی کنید!

en: Unknown author
fa: نویسنده ناشناخته

en: Version:
fa: نگارش:

en: Size:
fa: اندازه:

en: License: | Licenses:
fa[0]: مجوز:
fa[1]: مجوزها:

[ctx: The app does not provide any licenses]
en: Unknown
fa: ناشناخته

[ctx: Separator between license labels e.g. 'GPL-3.0, Proprietary']
en: ,
fa: ،

en: See more… | See more…
fa[0]: موارد بیشتر…
fa[1]: موارد بیشتر…

[ctx: @label The app is suitable for people of the following ages or older]
en: Ages:
fa: رده‌سنی:

[ctx: @item As in, the app is suitable for everyone]
en: Everyone
fa: همه

en: See details
fa: ریزگان را ببینید

[ctx: @info placeholder message]
en: Screenshots not available for %1
fa: نماگرفت ها برای %1 موجود نیستند

en: What's New
fa: چه خبر

en: Reviews
fa: دبدگاه‌ها

en: Loading reviews for %1
fa: در حال بارگذاری دیدگاه‌های %1

[ctx: @info placeholder message]
en: Reviews for %1 are temporarily unavailable
fa: دیدگاه‌های %1 برای مدتی موجود نیستند

[ctx: @action:button]
en: Show All Reviews
fa: نمایش تمام دیدگاه‌ها

en: Write a Review
fa: نوشتن یک دیدگاه

en: Install to Write a Review
fa: برای نوشتن یک دیدگاه نصب کنید

[ctx: @title]
en: External Links
fa: پیوند‌های خارجی

en: Documentation
fa: مستندات

en: Read the project's official documentation
fa: مستندات رسمی پروژه را بخوانید

en: Website
fa: تارنما

en: Visit the project's website
fa: به تارنما پروژه مراجعه کنید

en: Donate
fa: حمایت

en: Support and thank the developers by donating to their project
fa: حامی توسعه‌دهندگان باشید و با حمایت کردن به پروژه آن‌ها از آن‌ها قدردانی کنید

en: Report Bug
fa: گزارش اشکال

en: Log an issue you found to help get it fixed
fa: مشکلی که پیدا کرده‌اید را ثبت کنید تا به رفع آن کمک کنید

en: Contribute
fa: مشارکت

en: Help the developers by coding, designing, testing, or translating
fa: به توسعه‌دهندگان با کدنویسی، طراحی، بررسی یا ترجمه کمک کنید

en: All Licenses
fa: تمام مجوزها

en: Content Rating
fa: رتبه‌بندی محتوا

[ctx: @title:window]
en: License Information
fa: درباره مجوز

en: Search: %2 - %3 item | Search: %2 - %3 items
fa[0]: یافتن: %2 - %3 مورد
fa[1]: یافتن: %2 - %3 مورد

en: Search: %1
fa: یافتن: %1

en: %2 - %1 item | %2 - %1 items
fa[0]: %2 - %1 مورد
fa[1]: %2 - %1 مورد

en: Search - %1 item | Search - %1 items
fa[0]: یافتن - %1 مورد
fa[1]: یافتن - %1 مورد

en: Search
fa: یافتن

en: Sort: %1
fa: مرتب‌سازی: %1

[ctx: Search results most relevant to the search query]
en: Relevance
fa: مرتبط بودن

en: Name
fa: نام

en: Rating
fa: امتیاز

en: Size
fa: اندازه

en: Nothing found
fa: هیچ چیز پیدا نشد

[ctx: @action:button]
en: Search in All Categories
fa: یافتن در تمام دسته‌بندی‌ها

[ctx: @action:button %1 is the name of an application]
en: Search the Web for "%1"
fa: کاوش در وب برای "%1"

[ctx: @info:placeholder %1 is the name of an application; %2 is the name of a category of apps or add-ons]
en: "%1" was not found in the "%2" category
fa: "%1" در دسته‌بندی "%2" پیدا نشد

[ctx: @info:placeholder %1 is the name of an application]
en: "%1" was not found in the available sources
fa: "%1" در منابع موجود پیدا نشد

[ctx: @info:placeholder %1 is the name of an application]
en: "%1" may be available on the web. Software acquired from the web has not been reviewed by your distributor for functionality or stability. Use with caution.
fa: "%1" ممکن است در وب موجود باشد. برنامه که از اینترنت به دست آمده، توسط توزیع‌کننده شما از دید عملکرد یا ثبات بررسی نشده. با احتیاط بکار ببرید.

en: Still looking…
fa: هنوز در حال یافتن…

[ctx: @title:window the name of a top-level 'home' page]
en: Home
fa: خانه

en: Unable to load applications
fa: نمیتوان برنامه‌ها را بارگذاری کرد

[ctx: @title:group]
en: Most Popular
fa: محبوب‌ترین‌ها

[ctx: @title:group]
en: Newly Published & Recently Updated
fa: به تازگی منتشر شده و به‌روز شده

[ctx: @title:group]
en: Editor's Choice
fa: انتخاب سردبیر

[ctx: @title:group]
en: Highest-Rated Games
fa: بازی‌های با بالاترین امتیاز

[ctx: @action:button]
en: See More
fa: بیشتر ببینید

[ctx: @title:group]
en: Highest-Rated Developer Tools
fa: ابزارهای توسعه‌دهنده با بالاترین امتیاز

[ctx: @action:button Start playing media]
en: Play
fa: پخش

[ctx: @action:button Pause any media that is playing]
en: Pause
fa: مکث

[ctx: @action:button]
en: Switch to Overlay
fa: رفتن به حالت پوششی

[ctx: @action:button]
en: Switch to Full Screen
fa: رفتن به حالت تمام صفحه

[ctx: @action:button Close overlay/window/popup with carousel of screenshots]
en: Close
fa: بستن

[ctx: @action:button]
en: Previous Screenshot
fa: نماگرفت قبلی

[ctx: @action:button]
en: Next Screenshot
fa: نماگرفت بعدی

en: Running as <em>root</em> is discouraged and unnecessary.
fa: اجرا به عنوان <em>root</em> توصیه نمی‌شود و لازم نیست.

en: &Home
fa: &خانه

en: &Search
fa: &یافتن

en: &Installed
fa: &نصب شده

en: &Update (%1) | &Updates (%1)
fa[0]: &به‌روزرسانی (%1)
fa[1]: &به‌روزرسانی (%1)

en: &About
fa: &درباره

en: S&ettings
fa: ت&نظیمات

en: Error
fa: خطا

en: Unable to find resource: %1
fa: نمیتوان منبع را پیدا کرد: %1

en: Proceed
fa: ادامه

en: Report this issue
fa: این مشکل را گزارش دهید

en: Error %1 of %2
fa: خطا %1 از %2

en: Update Issue
fa: مشکل به‌روزرسانی

[ctx: @action:button]
en: Show Previous
fa: نمایش قبلی

[ctx: @action:button]
en: Show Next
fa: نمایش بعدی

en: See Technical Details
fa: مشاهده ریزگان فنی

en: Copy to Clipboard
fa: رونوشت در بریده‌دان

en: Submit Usage Information
fa: ارسال داده‌های بهره‌وری

en: Sends anonymized usage information to KDE so we can better understand our users. For more information see https://kde.org/privacypolicy-apps.php.
fa: داده‌های بهره‌وری ناشناس را به KDE ارسال می‌کند تا بتوانیم کاربران خود را بهتر درک کنیم. برای فهمیدن بهتر به https://kde.org/privacypolicy-apps.php سر بزنید.

en: Submitting usage information…
fa: در حال ارسال داده‌های بهره‌وری…

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Configure Feedback…
fa: پیکربندی بازخورد…

en: Configure Updates…
fa: پیکربندی به‌روزرسانی‌ها…

en: You can help us improving this application by sharing statistics and participate in surveys.
fa: شما می‌توانید با هم‌رسانی آمار و شرکت در همه‌پرسی‌ها به بهبود این برنامه کمک کنید.

en: Contribute…
fa: مشارکت…

en: We are looking for your feedback!
fa: ما به بازخورد شما نیاز داریم!

en: Participate…
fa: شرکت کنید…

[ctx: State being fetched]
en: Loading…
fa: در حال بارگذاری…

[ctx: @action:button %1 is the name of a software repository]
en: Install from %1
fa: نصب از %1

[ctx: @action:button]
en: Install
fa: نصب

en: Remove
fa: پاک‌کردن

en: Installed
fa: نصب شده

en: Resources for '%1'
fa: منابع '%1'

en: Tasks (%1%)
fa: کارها (%1%)

en: Tasks
fa: کارها

[ctx: TransactioName - TransactionStatus: speed, remaining time]
en: %1 - %2: %3, %4 remaining
fa: %1 - %2: %3، %4 باقی‌مانده

en: unknown reviewer
fa: نویسنده ناشناخته

en: <b>%1</b> by %2
fa: <b>%1</b> توسط %2

en: Comment by %1
fa: دیدگاه از %1

en: Version: %1
fa: نگارش: %1

en: Version: unknown
fa: نگارش: ناشناخته

en: Votes: %1 out of %2
fa: آرا: %1 از %2

en: Was this review useful?
fa: آیا این دیدگاه مفید بود؟

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: Yes
fa: بله

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: No
fa: خیر

en: Reviewing %1
fa: در حال بررسی %1

en: Submit review
fa: ارسال دیدگاه

en: Rating:
fa: امتیاز:

en: Name:
fa: نام:

en: Title:
fa: عنوان:

en: Enter a rating
fa: یک امتیاز وارد کنید

en: Write the title
fa: عنوان را بنویسید

en: Write the review
fa: دیدگاه را بنویسید

en: Keep writing…
fa: ادامه دهید…

en: Too long!
fa: خیلی طولانی است!

[ctx: @info:usagetip]
en: Insert a name
fa: یک نام وارد کنید

en: Reviews for %1
fa: دیدگاه‌های %1

en: Write a Review…
fa: نوشتن یک دیدگاه…

en: Install this app to write a review
fa: این برنامه را نصب کنید تا یک دیدگاه بنویسید

[ctx: @label:listbox Most relevant reviews]
en: Most Relevant
fa: مرتبط ترین

[ctx: @label:listbox Most recent reviews]
en: Most Recent
fa: جدیدترین

[ctx: @label:listbox Reviews with the highest ratings]
en: Highest Ratings
fa: بالاترین امتیازها

[ctx: how many reviews]
en: %1 reviews
fa: %1 دیدگاه

en: Unknown reviewer
fa: نویسنده ناشناخته

en: Search…
fa: یافتن…

en: Search in '%1'…
fa: یافتن در '%1'…

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add Source…
fa: افزودن منبع…

en: Increase priority
fa: افزایش اولویت

en: Failed to increase '%1' preference
fa: افزایش اولویت '%1' ناموفق بود

en: Decrease priority
fa: کاهش اولویت

en: Failed to decrease '%1' preference
fa: کاهش اولویت '%1' ناموفق بود

en: Remove repository
fa: پاک‌کردن مخزن

en: Show contents
fa: نمایش محتوا

en: Missing Backends
fa: هسته‌های گم‌شده

en: Updates
fa: به‌روزرسانی‌ها

en: Technical details
fa: ریزگان فنی

en: There was an issue installing this update. Please try again later.
fa: در نصب این به‌روزرسانی مشکلی پیش آمد. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

[ctx: @info %1 is the name of the user's distro/OS]
en: If the error indicated above looks like a real issue and not a temporary network error, please report it to %1, not KDE.
fa: اگر خطایی که در بالا گفته شده شبیه یک مشکل واقعی است تا یک خطای موقتی شبکه، لطفاً آن را به %1 گزارش دهید، نه به KDE.

en: Copy Text
fa: رونوشت متن

[ctx: @info %1 is the name of the user's distro/OS]
en: Error message copied. Remember to report it to %1, not KDE!
fa: پیام خطا رونویسی شد. به یاد داشته باشید که آن را به %1 گزارش دهید، نه به KDE!

[ctx: @action:button %1 is the name of the user's distro/OS]
en: Report Issue to %1
fa: گزارش مشکل به %1

[ctx: @action:button as in, 'update the selected items']
en: Update Selected
fa: به‌روزرسانی انتخاب شده

[ctx: @action:button as in, 'update all items']
en: Update All
fa: به‌روزرسانی همه

en: Ignore
fa: نادیده گرفتن

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Select None
fa: انتخاب هیچ‌کدام

[ctx: @info on the completion of updates, the action that automatically happens after (e.g shut down)]
en: On completion, automatically:
fa: در پایان، به‌طور خودکار:

[ctx: @item:inlistbox placeholder for when no action is selected]
en: Select an action
fa: یک کنش را بگزینید

[ctx: @item:inlistbox]
en: Restart
fa: راه‌اندازی دوباره

[ctx: @item:inlistbox]
en: Shut down
fa: خاموش کردن

en: Total size: %1
fa: حجم کل: %1

[ctx: @action:button]
en: Restart to Install Updates Now
fa: برای نصب به‌روزرسانی‌ها اینک باز راه‌اندازی کنید

en: Installing
fa: در حال نصب

en: Update from:
fa: به‌روزرسانی از:

en: More Information…
fa: داده‌های بیشتر…

[ctx: @info]
en: Fetching updates…
fa: در حال دریافت به‌روزرسانی‌ها…

[ctx: @info]
en: Updates
fa: به‌روزرسانی‌ها

[ctx: @info]
en: Restart the system to complete the update process
fa: سیستم را برای تکمیل فرآیند به‌روزرسانی باز راه‌اندازی کنید

[ctx: @info]
en: Up to date
fa: به‌روز است

[ctx: @info]
en: Should check for updates
fa: باید به‌روزرسانی‌ها را بررسی کند

[ctx: @info]
en: Time of last update unknown
fa: زمان آخرین به‌روزرسانی نامشخص است
