discover - en to fa translation catalogue (229 entries)

[ctx: @title %1 is the name]
en: %1 is not configured for installing apps through Discover—only app add-ons
fa: %1 برای نصب برنامه‌ها با فروشگاه پیکربندی نشده(تنها میتواند افزونه برنامه‌ها را نصب کند)

[ctx: @info:usagetip %2 is the name of the operating system]
en: To use Discover for apps, install your preferred module on the <interface>Settings</interface> page, under <interface>Missing Backends</interface>.<nl/><nl/>Please <link url='%1'>report this issue to %2.</link>
fa: برای به‌کارگیری فروشگاه برای برنامه‌ها، پیمانه مورد دلخواه‌تان را در صفحه <interface>تنظیمات</interface>، زیر <interface>پشتوانه‌های گم‌شده</interface> نصب کنید.<nl/><nl/>لطفاً <link url='%1'>این مشکل را به %2 گزارش دهید.</link>

[ctx: @info:usagetip %1 is the distro name; in this case it always contains 'Arch Linux']
en: To use Discover for apps, install <link url='https://wiki.archlinux.org/title/Flatpak#Installation'>Flatpak</link> using the <command>pacman</command> package manager.<nl/><nl/> Review <link url='https://archlinux.org/packages/extra/x86_64/discover/'>%1's packaging for Discover</link>
fa: برای به‌کارگیری فروشگاه برای برنامه‌ها، <link url='https://wiki.archlinux.org/title/Flatpak#Installation'>Flatpak</link> را با استفاده از مدیر بسته <command>pacman</command> نصب کنید.<nl/><nl/>بسته‌بندی %1 برای فروشگاه را دیدگاه کنید <link url='https://archlinux.org/packages/extra/x86_64/discover/'>.</link>

[ctx: @info:usagetip %1 is the distro name]
en: Support for managing packages from %1 is incomplete; you may experience any number of problems. Do not report bugs to KDE. It is highly recommended to uninstall the <resource>packagekit-qt6</resource> package and use Discover only to manage Flatpaks, Snaps, and Add-Ons.<para>%1 maintainers recommended instead using the <command>pacman</command> command-line tool to manage packages.</para>
fa: پشتیبانی از مدیریت بسته‌های %1 ناقص است؛ ممکن است هر تعداد مشکلی را تجربه کنید. اشکالات را به کی‌دی‌ای گزارش نکنید. بسیار پیشنهاد می‌شود بسته <resource>packagekit-qt6</resource> را پاک کنید و از فروشگاه تنها برای مدیریت فلت‌پک‌ها، اسنپ‌ها و افزونه‌ها استفاده کنید.<para>نگه‌دارندگان %1 به‌جای آن کار با ابزار خط فرمانی <command>pacman</command> را برای مدیریت بسته‌ها پیشنهاد می‌کنند.</para>

en: Could not find category '%1'
fa: نمی‌توان دسته '%1' را یافت

en: Trying to open inexisting file '%1'
fa: تلاش برای بازکردن پرونده ناموجود '%1'

en: Cannot interact with flatpak resources without the flatpak backend %1. Please install it first.
fa: نمی‌توان بدون پشتوانه فلت‌پک %1 با منابع فلت‌پک تعامل داشت. ابتدا آن را نصب کنید.

en: Could not open %1
fa: نمی‌توان %1 را باز کرد

en: Please make sure Snap support is installed
fa: اطمینان حاصل کنید که پشتیبانی اسنپ نصب شده است

en: The requested application could not be found in any available software repositories
fa: برنامه درخواستی در هیچ مخزن نرم‌افزار در دسترسی یافت نشد

[ctx: @info %1 is an additional error reference and %3 is the name of the operating system]
en: (No entry for %1)<nl/><nl/>Please <link url='%2'>report this issue to %3.</link>
fa: (بدون ورودی برای %1)<nl/><nl/>لطفاً <link url='%2'>این مشکل را به %3 گزارش دهید.</link>

en: Discover
fa: فروشگاه نرم‌افزار

en: Discover was closed before certain tasks were done, waiting for it to finish.
fa: فروشگاه پیش از انجام برخی وظایف بسته شد، منتظر پایان آن هستیم.

en: Directly open the specified application by its appstream:// URI.
fa: بازکردن مستقیم برنامه مشخص‌شده با نشانی appstream:// URI.

en: Open with a search for programs that can deal with the given mimetype.
fa: بازکردن با جستجوی برنامه‌هایی که می‌توانند با سبک رسانه داده‌شده کار کنند.

en: Display a list of entries with a category.
fa: نمایش فهرستی از ورودی‌ها با یک دسته.

en: Open Discover in a said mode. Modes correspond to the toolbar buttons.
fa: بازکردن فروشگاه در حالت مشخص‌شده. حالت‌ها با دکمه‌های نوار ابزار هم‌خوانی دارند.

en: List all the available modes.
fa: فهرست کردن همه حالت‌های در دسترس.

en: Local package file to install
fa: پرونده بسته محلی برای نصب

en: List all the available backends.
fa: فهرست کردن همه پشتوانه‌های در دسترس.

en: Search string.
fa: متن جستجو.

en: Lists the available options for user feedback
fa: فهرست کردن گزینه‌های در دسترس برای بازخورد کاربر

en: Starts an update automatically, headless
fa: آغاز خودکار به‌روزرسانی، بدون رابط کاربری

en: Supports appstream: url scheme
fa: پشتیبانی از نشانی appstream::

en: An application explorer
fa: کاوشگر برنامه

en: © 2010-2025 Plasma Development Team
fa: © ۲۰۱۰-۲۰۲۵ گروه توسعه پلاسما

en: Quality Assurance, Design and Usability
fa: اطمینان از کیفیت، طراحی و کاربردپذیری

en: Available backends:
fa: پشتوانه‌های در دسترس:

en: Available modes:
fa: حالت‌های در دسترس:

en: Addons for %1
fa: افزونه‌ها برای %1

en: More…
fa: بیشتر…

en: Apply Changes
fa: پیاده‌سازی تغییرات

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Add New %1 Repository
fa: افزودن مخزن جدید %1

en: Add
fa: افزودن

en: Cancel
fa: رد کردن

en: %1 rating | %1 ratings
fa[0]: %1 امتیاز
fa[1]: %1 امتیاز

en: No ratings yet
fa: هنوز امتیازی داده نشده

[ctx: @info]
en: Only install %1 if you fully trust its authors because it is <emphasis strong='true'>proprietary</emphasis>: Your freedom to use, modify, and redistribute this application is restricted, and its source code is partially or entirely closed to public inspection and improvement. This means third parties and users like you cannot verify its operation, security, and trustworthiness.<nl/><nl/>The application may be perfectly safe to use, or it may be acting against you in various ways — such as harvesting your personal information, tracking your location, or transmitting the contents of your data to someone else. Only use it if you fully trust its authors. More information may be available on <link url='%2'>the application's website</link>.<nl/><nl/>Learn more at <link url='%3'>%3</link>.
fa: تنها زمانی %1 را نصب کنید که به نویسندگان آن اعتماد کامل دارید زیرا <emphasis strong='true'>انحصاری</emphasis> است: آزادی شما برای به‌کارگیری، تغییر و بازتوزیع این برنامه محدود است، و کد منبع آن تا حدی یا کاملاً برای دیدگاه و بهبود عمومی بسته است. این به معنای آن است که کسانی مانند شما نمی‌توانند کارکرد، امنیت و اعتمادپذیری آن را تأیید کنند.<nl/><nl/>برنامه ممکن است کاملاً ایمن باشد، یا ممکن است به شیوه‌های گوناگونی ضد شما کار کند—مانند برداشت داده‌های فردی شما، ردیابی مکان شما، یا فرستادن داده‌هایتان به دیگران. تنها اگر به نویسندگان آن کاملاً اعتماد دارید از آن استفاده کنید. اطلاعات بیشتر ممکن است در <link url='%2'>وبگاه برنامه</link> در دسترس باشد.<nl/><nl/>اطلاعات بیشتر در <link url='%3'>%3</link>.

[ctx: @info]
en: Only install %1 if you fully trust its authors because it is <emphasis strong='true'>proprietary</emphasis>: Your freedom to use, modify, and redistribute this application is restricted, and its source code is partially or entirely closed to public inspection and improvement. This means third parties and users like you cannot verify its operation, security, and trustworthiness.<nl/><nl/>The application may be perfectly safe to use, or it may be acting against you in various ways — such as harvesting your personal information, tracking your location, or transmitting the contents of your data to someone else. Only use it if you fully trust its authors. Learn more at <link url='%2'>%2</link>.
fa: تنها زمانی %1 را نصب کنید که به نویسندگان آن اعتماد کامل دارید زیرا <emphasis strong='true'>انحصاری</emphasis> است: آزادی شما برای به‌کارگیری، تغییر و بازتوزیع این برنامه محدود است، و کد منبع آن تا حدی یا کاملاً برای دیدگاه و بهبود عمومی بسته است. این به معنای آن است که کسانی مانند شما نمی‌توانند کارکرد، امنیت و اعتمادپذیری آن را تأیید کنند.<nl/><nl/>برنامه ممکن است کاملاً ایمن باشد، یا ممکن است به شیوه‌های گوناگونی ضد شما کار کند—مانند برداشت داده‌های فردی شما، ردیابی مکان شما، یا فرستادن داده‌هایتان به دیگران. تنها اگر به نویسندگان آن کاملاً اعتماد دارید از آن استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در <link url='%2'>%2</link>.

[ctx: @info]
en: %1 uses one or more licenses not certified as “Free Software” by either the <link url='%2'>Free Software Foundation</link> or the <link url='%3'>Open Source Initiative</link>. This means your freedom to use, study, modify, and share it may be restricted in some ways.<nl/><nl/>Make sure to read the license text and understand any restrictions before using the software.<nl/><nl/>If the license does not even grant access to read the source code, make sure you fully trust the authors, as no one else can verify the trustworthiness and security of its code to ensure that it is not acting against you in hidden ways. More information may be available on <link url='%4'>the application's website</link>.<nl/><nl/>Learn more at <link url='%5'>%5</link>.
fa: %1 از یک یا چند مجوز استفاده می‌کند که به‌دست <link url='%2'>بنیاد نرم‌افزار آزاد</link> یا <link url='%3'>ابتکار متن‌باز</link> به عنوان «نرم‌افزار آزاد» تأیید نشده است. این به معنای آن است که آزادی شما برای به‌کارگیری، مطالعه، تغییر و هم‌رسانی آن ممکن است در برخی راه‌ها محدود باشد.<nl/><nl/>مطمئن شوید که متن مجوز را خوانده و هر محدودیتی را پیش از به‌کارگیری نرم‌افزار درک کرده‌اید.<nl/><nl/>اگر مجوز دسترسی به خواندن کد منبع هم نمی‌دهد، مطمئن شوید که به نویسندگان کاملاً اعتماد دارید، زیرا هیچ‌کس دیگری نمی‌تواند اعتمادپذیری و امنیت کد آن را برای اطمینان از عدم کارکرد پنهان ضد شما تأیید کند. اطلاعات بیشتر ممکن است در <link url='%4'>وبگاه برنامه</link> در دسترس باشد.<nl/><nl/>اطلاعات بیشتر در <link url='%5'>%5</link>.

[ctx: @info]
en: %1 uses one or more licenses not certified as “Free Software” by either the <link url='%2'>Free Software Foundation</link> or the <link url='%3'>Open Source Initiative</link>. This means your freedom to use, study, modify, and share it may be restricted in some ways.<nl/><nl/>Make sure to read the license text and understand any restrictions before using the software.<nl/><nl/>If the license does not even grant access to read the source code, make sure you fully trust the authors, as no one else can verify the trustworthiness and security of its code to ensure that it is not acting against you in hidden ways.<nl/><nl/>Learn more at <link url='%4'>%4</link>.
fa: %1 از یک یا چند مجوز استفاده می‌کند که به‌دست <link url='%2'>بنیاد نرم‌افزار آزاد</link> یا <link url='%3'>ابتکار متن‌باز</link> به عنوان «نرم‌افزار آزاد» تأیید نشده است. این به معنای آن است که آزادی شما برای به‌کارگیری، مطالعه، تغییر و هم‌رسانی آن ممکن است در برخی راه‌ها محدود باشد.<nl/><nl/>مطمئن شوید که متن مجوز را خوانده و هر محدودیتی را پیش از به‌کارگیری نرم‌افزار درک کرده‌اید.<nl/><nl/>اگر مجوز دسترسی به خواندن کد منبع هم نمی‌دهد، مطمئن شوید که به نویسندگان کاملاً اعتماد دارید، زیرا هیچ‌کس دیگری نمی‌تواند اعتمادپذیری و امنیت کد آن را برای اطمینان از عدم کارکرد پنهان ضد شما تأیید کند.<nl/><nl/>اطلاعات بیشتر در <link url='%4'>%4</link>.

[ctx: @info]
en: %1 does not indicate under which license it is distributed. You may be able to determine this on <link url='%2'>the application's website</link>. Find it there or contact the author if you want to use this application for anything other than private personal use.
fa: %1 مشخص نمی‌کند که با کدام مجوز توزیع می‌شود. ممکن است بتوانید این را در <link url='%2'>وبگاه برنامه</link> شناسایی کنید. آن را آنجا بیابید یا اگر می‌خواهید این برنامه را برای چیزی غیر از استفاده شخصی به‌کار گیرید با سازنده ارتباط بگیرید.

[ctx: @info]
en: %1 does not indicate under which license it is distributed. Contact the application's author if you want to use it for anything other than private personal use.
fa: %1 مشخص نمی‌کند که با کدام مجوز توزیع می‌شود. اگر می‌خواهید آن را برای چیزی غیر از استفاده شخصی به‌کار بگیرید با نویسنده برنامه تماس بگیرید.

[ctx: @action:button share a link to this app]
en: Share
fa: هم‌رسانی

[ctx: @action:button]
en: Add-ons
fa: افزونه‌ها

[ctx: @item:inlistbox %1 is the name of an app source e.g. "Flathub" or "Ubuntu"]
en: From %1
fa: از %1

[ctx: @title:window]
en: Share Link to Application
fa: هم‌رسانی پیوند به برنامه

[ctx: The subject line for an email. %1 is the name of an application]
en: Check out the %1 app!
fa: برنامه %1 را دیدگاه کنید!

en: Unknown author
fa: نویسنده ناشناخته

en: Version:
fa: نگارش:

en: Size:
fa: اندازه:

en: License: | Licenses:
fa[0]: مجوز:
fa[1]: مجوزها:

[ctx: @info:tooltip for button opening license type description]
en: What does this mean?
fa: این به چه معناست؟

[ctx: The app does not provide any licenses]
en: Unknown
fa: ناشناخته

[ctx: Separator between license labels e.g. 'GPL-3.0, Proprietary']
en: ,
fa: ،

[ctx: Show all licenses of the package]
en: See more…
fa: مشاهده بیشتر…

[ctx: @label The app is suitable for people of the following ages or older]
en: Ages:
fa: رده سنی:

[ctx: @item As in, the app is suitable for everyone]
en: Everyone
fa: همه

en: See details
fa: مشاهده جزئیات

[ctx: @info placeholder message]
en: Screenshots not available for %1
fa: نماگرفت‌ها برای %1 در دسترس نیست

en: What's New
fa: چه چیزهایی جدید است

en: Reviews
fa: دیدگاه‌ها

en: Loading reviews for %1
fa: بارگذاری دیدگاه‌ها برای %1

[ctx: @info placeholder message]
en: Reviews for %1 are temporarily unavailable
fa: دیدگاه‌های %1 موقتاً در دسترس نیست

[ctx: @Info placeholder message]
en: No reviews posted yet
fa: هنوز دیدگاهی فرستاده نشده

[ctx: @info placeholder explanation]
en: Install to write a review
fa: برای نوشتن دید نصب کنید

en: Write a Review
fa: نوشتن دیدگاه

en: Install to Write a Review
fa: برای نوشتن دیدگاه نصب کنید

[ctx: @action:button]
en: Show All Reviews
fa: نمایش همه دیدگاه‌ها

[ctx: @title]
en: External Links
fa: پیوندهای بیرونی

[ctx: @info text of a web URL]
en: Read the documentation
fa: خواندن مستندات

[ctx: @info text of a web URL]
en: Visit the project's website
fa: بازدید از وبگاه پروژه

[ctx: @info text of a web URL]
en: Donate to the project
fa: کمک مالی به پروژه

[ctx: @info text of a web URL]
en: Report a bug
fa: گزارش اشکال

[ctx: @info text of a web URL]
en: Start contributing
fa: آغاز همکاری

en: All Licenses
fa: همه مجوزها

en: Content Rating
fa: امتیاز محتوا

[ctx: @title:window]
en: License Information
fa: درباره مجوز

en: Search: %2 - %3 item | Search: %2 - %3 items
fa[0]: جستجو: %2 - %3 مورد
fa[1]: جستجو: %2 - %3 مورد

en: Search: %1
fa: جستجو: %1

en: %2 - %1 item | %2 - %1 items
fa[0]: %2 - %1 مورد
fa[1]: %2 - %1 مورد

en: Search - %1 item | Search - %1 items
fa[0]: جستجو - %1 مورد
fa[1]: جستجو - %1 مورد

en: Search
fa: جستجو

en: Sort: %1
fa: مرتب‌سازی: %1

[ctx: Search results most relevant to the search query]
en: Relevance
fa: مرتبط

en: Name
fa: نام

en: Size
fa: اندازه

en: Release date
fa: تاریخ انتشار

en: Nothing found
fa: هیچ‌چیز یافت نشد

[ctx: @action:button]
en: Search in All Categories
fa: جستجو در همه دسته‌ها

[ctx: @action:button %1 is the name of an application]
en: Search the Web for "%1"
fa: جستجوی وب برای «%1»

[ctx: @info:placeholder %1 is the name of an application; %2 is the name of a category of apps or add-ons]
en: "%1" was not found in the "%2" category
fa: «%1» در دسته «%2» یافت نشد

[ctx: @info:placeholder %1 is the name of an application]
en: "%1" was not found in the available sources
fa: «%1» در منابع در دسترس یافت نشد

[ctx: @info:placeholder %1 is the name of an application]
en: "%1" may be available on the web. Software acquired from the web has not been reviewed by your distributor for functionality or stability. Use with caution.
fa: «%1» ممکن است در وب در دسترس باشد. نرم‌افزاری که از وب دریافت می‌شود توسط توزیع‌کننده شما برای کارکرد یا پایداری بررسی نشده است. با احتیاط استفاده کنید.

en: Still looking…
fa: هنوز در حال جستجو…

[ctx: @title:window the name of a top-level 'home' page]
en: Home
fa: خانه

en: Unable to load applications
fa: نمی‌توان برنامه‌ها را بارگذاری کرد

[ctx: @title:group]
en: Most Popular
fa: محبوب‌ترین

[ctx: @title:group]
en: Newly Published & Recently Updated
fa: جدیداً منتشرشده و اخیراً به‌روز شده

[ctx: @title:group]
en: Editor's Choice
fa: انتخاب ویراستار

[ctx: @title:group]
en: Highest-Rated Games
fa: بازی‌های با بالاترین امتیاز

[ctx: @action:button]
en: See More
fa: مشاهده بیشتر

[ctx: @title:group]
en: Highest-Rated Developer Tools
fa: ابزارهای توسعه‌دهنده با بالاترین امتیاز

[ctx: @action:button Start playing media]
en: Play
fa: پخش

[ctx: @action:button Pause any media that is playing]
en: Pause
fa: مکث

[ctx: @action:button]
en: Switch to Overlay
fa: رفتن به  حالت لایه

[ctx: @action:button]
en: Switch to Full Screen
fa: رفتن به حالت تمام صفحه

[ctx: @action:button Close overlay/window/popup with carousel of screenshots]
en: Close
fa: بستن

[ctx: @action:button]
en: Previous Screenshot
fa: نماگرفت قبلی

[ctx: @action:button]
en: Next Screenshot
fa: نماگرفت بعدی

en: Running as <em>root</em> is discouraged and unnecessary.
fa: اجرای با دسترسی <em>ریشه</em> ناپسندیده و غیرضروری است.

en: &Home
fa: &خانه

en: &Search
fa: &جستجو

en: &Installed
fa: &نصب‌شده

en: &Updates (Fetching…)
fa: &به‌روزرسانی‌ها (در حال دریافت…)

en: &About
fa: &درباره

en: S&ettings
fa: &تنظیمات

en: Error
fa: خطا

en: Unable to find resource: %1
fa: نمی‌توان منبع را پیدا کرد: %1

en: Proceed
fa: ادامه

[ctx: @info %1 is the name of the operating system]
en: Report this issue to %1
fa: گزارش این مشکل به %1

en: Error %1 of %2
fa: خطای %1 از %2

en: Update Issue
fa: مشکل به‌روزرسانی

en: There was an issue during the update or installation process. Please try again later.
fa: در فرآیند به‌روزرسانی یا نصب مشکلی پیش آمد. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

[ctx: @action:button]
en: Show Previous
fa: نمایش قبلی

[ctx: @action:button]
en: Show Next
fa: نمایش بعدی

en: See Technical Details
fa: مشاهده جزئیات فنی

en: Copy to Clipboard
fa: رونوشت به بریده‌دان

en: Submit Usage Information
fa: فرستاده اطلاعات مصرف

en: Sends anonymized usage information to KDE so we can better understand our users. For more information see https://kde.org/privacypolicy-apps.php.
fa: اطلاعات مصرف را ناشناس به کی‌دی‌ای میفرستد تا کاربران خود را بهتر بفهمیم. برای اطلاعات بیشتر به https://kde.org/privacypolicy-apps.php. مراجعه کنید.

en: Submitting usage information…
fa: در حال فرستادن اطلاعات مصرف

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Configure Feedback…
fa: پیکربندی بازخورد…

en: Configure Updates…
fa: پیکربندی به‌روزرسانی‌ها…

en: You can help us improving this application by sharing statistics and participate in surveys.
fa: می‌توانید با هم‌رسانی آمار و شرکت در همه‌پرسی‌ها به بهبود این برنامه کمک کنید.

en: Contribute…
fa: همکاری…

en: We are looking for your feedback!
fa: مشتاق بازخوردتان هستیم!

en: Participate…
fa: مشارکت…

[ctx: State being fetched]
en: Loading…
fa: بارگذاری…

[ctx: @action:button %1 is the name of a software repository]
en: Install from %1
fa: نصب از %1

[ctx: @action:button]
en: Install
fa: نصب

en: Remove
fa: برداشتن

en: Installed
fa: نصب‌شده

en: Resources for '%1'
fa: منابع برای «%1»

en: Tasks (%1%)
fa: وظایف (%1%)

en: Tasks
fa: وظایف

[ctx: TransactioName - TransactionStatus: speed, remaining time]
en: %1 - %2: %3, %4 remaining
fa: %1 - %2: %3، %4 باقی‌مانده

en: Rating
fa: امتیاز

en: unknown reviewer
fa: بررسی‌کننده ناشناخته

en: <b>%1</b> by %2
fa: <b>%1</b> به‌دست %2

en: Comment by %1
fa: نظر از %1

en: Version: %1
fa: نگارش: %1

en: Version: unknown
fa: نگارش: ناشناخته

en: Votes: %1 out of %2
fa: آرا: %1 از %2

en: Was this review useful?
fa: آیا این دیدگاه مفید بود؟

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: Yes
fa: بله

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: No
fa: خیر

en: Reviewing %1
fa: دیدگاه %1

en: Submit review
fa: فرستادن دیدگاه

en: If you love %1, tell people what's great about it! Focus on functionality, usability, and appearance. If the app didn't meet your needs, explain why.
fa: اگر %1 را دوست دارید، به دیگران بگویید چه چیزی از آن عالی است! بر کارکرد، مفید بودن و ظاهر تمرکز کنید. اگر برنامه نیازهای شما را برآورده نکرده، توضیح دهید چرا.

[ctx: @info]
en: If %1 isn't launching, consider reporting this to its packagers in %2 at <link url='%3'>%3</link> instead, as it may be an easily fixable packaging issue rather than a flaw in the app itself.
fa: اگر %1 راه‌اندازی نمی‌شود، در نظر بگیرید که این مورد را به سازندگاه بسته در %2 در <link url='%3'>%3</link> گزارش دهید، زیرا ممکن است مسئله بسته‌بندی به‌راحتی قابل رفع باشد و نقص در خود برنامه نباشد.

[ctx: @info]
en: If %1 isn't launching, consider reporting this its developers at <link url='%2'>%2</link> instead, as it may be an easily fixable packaging issue rather than a flaw in the app itself.
fa: اگر %1 راه‌اندازی نمی‌شود، در نظر بگیرید که این مورد را به توسعه‌دهندگان آن در <link url='%2'>%2</link> گزارش دهید، زیرا ممکن است مسئله بسته‌بندی به‌راحتی قابل رفع باشد و نقص در خود برنامه نباشد.

[ctx: @info]
en: If the app is crashing a lot, consider reporting this to the developers at <link url='%1'>%1</link> instead.
fa: اگر برنامه زیاد از کار می‌افتد، در نظر بگیرید که این مورد را به توسعه‌دهندگان در <link url='%1'>%1</link> گزارش دهید.

[ctx: @info]
en: If you're having a problem with the app, consider reporting it to the developers at <link url='%1'>%1</link> instead, or else describe the problem here in greater detail.
fa: اگر با برنامه مشکلی دارید، در نظر بگیرید که آن را به توسعه‌دهندگان در <link url='%1'>%1</link> گزارش دهید، یا مشکل را اینجا با جزئیات بیشتر توصیف کنید.

en: Rating:
fa: امتیاز:

en: Name:
fa: نام:

en: Title:
fa: عنوان:

[ctx: Words the user might use in an unhelpful sentence saying an app is not launching. Preserve the commas. If necessary, add more words used for this in your language and/or shorten to common stems contained by multiple forms of the words.]
en: launch,run,start
fa: راه‌اندازی,اجرا,آغاز،باز ن

[ctx: Words the user might use in an unhelpful sentence saying an app crashes. Preserve the commas. If necessary, add more words used for this in your language and/or shorten to common stems contained by multiple forms of the words]
en: crash,segfault
fa: کرش ,سقوط,خطا,خراب

[ctx: Word the user might use in an unhelpful sentence saying an app isn't very good. Preserve the commas. If necessary, add more words used for this in your language and/or shorten to common stems contained by multiple forms of the words,]
en: doesn't work,dumb,stupid,crap,junk,suck,terrible,hate
fa: کار ن,احمقانه,کند,زباله,بی‌ارزش,ارزش ندا,مضخرف,آشغال,نمی‌ارزه,نمیازره,

en: Enter a rating
fa: وارد کردن امتیاز

en: Write the title
fa: نوشتن عنوان

en: Write the review
fa: نوشتن دیدگاه

en: Keep writing…
fa: ادامه نوشتن…

en: Too long!
fa: بیش از حد طولانی!

[ctx: @info:usagetip]
en: Insert a name
fa: وارد کردن نام

en: Reviews for %1
fa: دیدگاه‌ها برای %1

en: Write a Review…
fa: نوشتن دیدگاه…

en: Install this app to write a review
fa: این برنامه را برای نوشتن دیدگاه نصب کنید

[ctx: @label:listbox Most relevant reviews]
en: Most Relevant
fa: مرتبط‌ترین

[ctx: @label:listbox Most recent reviews]
en: Most Recent
fa: جدیدترین

[ctx: @label:listbox Reviews with the highest ratings]
en: Highest Ratings
fa: بالاترین امتیازها

[ctx: how many reviews]
en: %1 reviews
fa: %1 دیدگاه

[ctx: widest character in the language]
en: M
fa: س

en: Unknown reviewer
fa: بررسی‌کننده ناشناخته

[ctx: Opening upper air quote]
en: “
fa: «

[ctx: Closing lower air quote]
en: „
fa: »

en: Search…
fa: جستجو…

en: Search in '%1'…
fa: جستجو در «%1»…

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default Source
fa: منبع پیش‌فرض

en: Add Source…
fa: افزودن منبع…

en: Make Default
fa: پیش‌فرض کردن

en: Increase priority
fa: افزایش اولویت

en: Failed to increase '%1' preference
fa: افزایش اولویت «%1» ناموفق بود

en: Decrease priority
fa: کاهش اولویت

en: Failed to decrease '%1' preference
fa: کاهش اولویت «%1» ناموفق بود

en: Remove repository
fa: برداشتن مخزن

en: Show contents
fa: نمایش محتویات

en: Missing Backends
fa: پشتوانه‌های گم‌شده

en: Updates
fa: به‌روزرسانی‌ها

en: Technical details
fa: جزئیات فنی

en: There was an issue installing this update. Please try again later.
fa: در نصب این به‌روزرسانی مشکلی پیش آمد. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

[ctx: @info %1 is the name of the user's distro/OS]
en: If the error indicated above looks like a real issue and not a temporary network error, please report it to %1, not KDE.
fa: اگر خطای نشان‌داده‌شده در بالا مانند یک مشکل واقعی به نظر می‌رسد و خطای موقتی شبکه نیست، لطفاً آن را به %1 گزارش دهید، نه کی‌دی‌ای.

en: Copy Text
fa: رونوشت متن

[ctx: @info %1 is the name of the user's distro/OS]
en: Error message copied. Remember to report it to %1, not KDE!
fa: پیام خطا رونویسی شد. به یاد داشته باشید که آن را به %1 گزارش دهید، نه کی‌دی‌ای!

[ctx: @action:button %1 is the name of the user's distro/OS]
en: Report Issue to %1
fa: گزارش مشکل به %1

[ctx: @action:button as in, 'update the selected items']
en: Update Selected
fa: به‌روزرسانی انتخاب‌شده‌ها

[ctx: @action:button as in, 'update all items']
en: Update All
fa: به‌روزرسانی همه

en: Ignore
fa: نادیده گرفتن

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Select None
fa: انتخاب هیچ

[ctx: @info on the completion of updates, the action that automatically happens after (e.g shut down)]
en: On completion, automatically:
fa: پس از پایان خودکار:

[ctx: @item:inlistbox placeholder for when no action is selected]
en: Select an action
fa: انتخاب یک کنش

[ctx: @item:inlistbox]
en: Restart
fa: باز راه‌اندازی

[ctx: @item:inlistbox]
en: Shut down
fa: خاموش کردن

en: Total size: %1
fa: اندازه کل: %1

[ctx: @action:button]
en: Restart and Install Updates
fa: باز راه‌اندازی و نصب به‌روزرسانی‌ها

en: Installing
fa: در حال نصب

en: Update from:
fa: به‌روزرسانی از:

en: More Information…
fa: اطلاعات بیشتر…

[ctx: @info]
en: Fetching updates…
fa: دریافت به‌روزرسانی‌ها…

[ctx: @info]
en: Updates
fa: به‌روزرسانی‌ها

[ctx: @info]
en: Updates will be installed after the system is restarted
fa: به‌روزرسانی‌ها پس از باز راه‌اندازی سامانه نصب خواهند شد

[ctx: @info]
en: You can keep using the system if you're not ready to restart yet.
fa: اگر هنوز آماده باز راه‌اندازی نیستید، می‌توانید به کار با سامانه ادامه دهید.

[ctx: @info]
en: Up to date
fa: به‌روز

[ctx: @info]
en: Should check for updates
fa: باید برای به‌روزرسانی‌ها بررسی شود

[ctx: @info]
en: Time of last update unknown
fa: زمان آخرین به‌روزرسانی ناشناخته
