discover - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Update software:
gl: Actualizar o soporte lóxico:

en: Manually
gl: Manualmente

en: Automatically
gl: Automaticamente

[ctx: @info]
en: Software updates will be downloaded automatically when they become available. Updates for applications will be installed immediately, while system updates will be installed the next time the computer is restarted.
gl: As actualizacións de soporte lóxico descargaranse automaticamente cando estean dispoñíbeis. As actualizacións de aplicacións instalaranse inmediatamente, mentres que as actualizacións do sistema instalaranse a próxima vez que se reinicie o computador.

[ctx: @title:group]
en: Update frequency:
gl: Frecuencia de actualización:

[ctx: @title:group]
en: Notification frequency:
gl: Frecuencia de notificación:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Daily
gl: Diaria

[ctx: @item:inlistbox]
en: Weekly
gl: Semanal

[ctx: @item:inlistbox]
en: Monthly
gl: Mensual

[ctx: @item:inlistbox]
en: Never
gl: Nunca

en: Use offline updates:
gl: Usar actualizacións sen conexión:

en: Offline updates maximize system stability by applying changes while restarting the system. Using this update mode is strongly recommended.
gl: As actualizacións sen conexión maximizan a estabilidade do sistema aplicando os cambios durante o reinicio do sistema. Recoméndase encarecidamente usar este método de actualización.

en: Software Update
gl: Actualización de soporte lóxico

en: Configure software update settings
gl: Configurar as actualizacións de soporte lóxico
