discover - en to hsb translation catalogue (120 entries)

en: Unknown
hsb: Njeznate

en: %1, released on %2
hsb: %1, wozjewjene %2

en: Error while fetching reviews: %1
hsb: Zmylk při přenjesenju posudkow: %1

en: Error while submitting usefulness: %1
hsb: Zmylk při rozprawjenju wo wužitnosći: %1

en: Error while submitting review: %1
hsb: Zmylki při pósłanju posudka: %1

[ctx: Category]
en: Dummy Category
hsb: Dummy-kategorija

[ctx: Category]
en: Accessories
hsb: Pomhadła

[ctx: Category]
en: Accessibility
hsb: Přistupnosć

[ctx: Category]
en: Developer Tools
hsb: Pomhadła za wuwiwarjow

[ctx: Category]
en: Graphic Interface Design
hsb: Dezajn za grafiske interfejsy

[ctx: Category]
en: Localization
hsb: Lokalizacija

[ctx: Category]
en: Profiling
hsb: Profilowanje

[ctx: Category]
en: Web Development
hsb: Wuwiwanje za internet

[ctx: Category]
en: Education
hsb: Kubłanje

[ctx: Category]
en: Science and Engineering
hsb: Wědomosć a inženjerstwo

[ctx: Category]
en: Astronomy
hsb: Astronomija

[ctx: Category]
en: Biology
hsb: Biologija

[ctx: Category]
en: Chemistry
hsb: Chemija

[ctx: Category]
en: Computer Science and Robotics
hsb: Informatika a robotika

[ctx: Category]
en: Electronics
hsb: Elektronika

[ctx: Category]
en: Engineering
hsb: Inženjerstwo

[ctx: Category]
en: Geography
hsb: Zemjepis

[ctx: Category]
en: Geology
hsb: Geologija

[ctx: Category]
en: Mathematics
hsb: Matematika

[ctx: Category]
en: Physics
hsb: Fyzika

[ctx: Category]
en: Games
hsb: Hry

[ctx: Category]
en: Arcade
hsb: Třělenje

[ctx: Category]
en: Board Games
hsb: Deskowe hry

[ctx: Category]
en: Card Games
hsb: Kartowe hry

[ctx: Category]
en: Puzzles
hsb: Hódančka

[ctx: Category]
en: Simulation
hsb: Simulacija

[ctx: Category]
en: Strategy
hsb: Strategija

[ctx: Category]
en: Sports
hsb: Sport

[ctx: Category]
en: Action
hsb: Akcija

[ctx: Category]
en: Emulators
hsb: Emulatory

[ctx: Category]
en: Graphics
hsb: Grafika

[ctx: Category]
en: Drawing
hsb: Rysowanje

[ctx: Category]
en: Painting and Editing
hsb: Molowanje a rysowanje

[ctx: Category]
en: Photography
hsb: Fotografowanje

[ctx: Category]
en: Publishing
hsb: Wozjewjenje

[ctx: Category]
en: Scanning and OCR
hsb: Skenowanje a OCR

[ctx: Category]
en: Viewers
hsb: Přehladowarki

[ctx: Category]
en: File Sharing
hsb: Zdźělenje datajow

[ctx: Category]
en: Mail
hsb: Póšta

[ctx: Category]
en: Web Browsers
hsb: Čušlaki za web

[ctx: Category]
en: Multimedia
hsb: Multimedija

[ctx: Category]
en: Audio and Video Editors
hsb: Awdijo a widejo

[ctx: Category]
en: Audio Players
hsb: Wothrawanje zwukow

[ctx: Category]
en: Video Players
hsb: Wothrawanje widejow

[ctx: Category]
en: CD and DVD
hsb: CDje a DVDje

[ctx: Category]
en: Office
hsb: Běrowowe programy

[ctx: Category]
en: System Settings
hsb: Systemowe připrawjenja

en: Retrieving size information
hsb: Wobstaram informaciju wo wulkosći

en: Unknown size
hsb: Njeznata wulkosć

en: To remove this repository, the following applications must be uninstalled:<ul><li>%1</li></ul>
hsb: Zo by tutón pakćik wotstronić, dyrbja so slědowace aplikacije deinstalować:  <ul><li>%1</li></ul>

en: %1 (user)
hsb: %1 (wužiwar)

en: Application Addons
hsb: Dodawki za aplikacije

[ctx: Category]
en: Fonts
hsb: Pisma

en: Out of memory
hsb: Pomjatk njedosaha

en: No packages to update
hsb: Žane pakćiki k aktualizowanju

en: File conflicts found
hsb: Konflikt mjez datajemi zwěsćeny

en: File not found
hsb: Njejsym dataju namakał

en: Unknown error %1.
hsb: Njeznaty zmylk %1.

en: Setup…
hsb: Nastajenje…

en: Installing…
hsb: Instaluju…

en: Updating…
hsb: Aktualizuju…

en: Cleaning up…
hsb: Činju porjadk…

en: Resolving dependencies…
hsb: Zwěsću wotwisnosće…

en: Checking signatures…
hsb: Přepruwuju podpisma…

en: Finished
hsb: Hotowo

en: Canceled
hsb: Přetorhnjene

en: Waiting for lock…
hsb: Čakam na zamkanje…

en: Waiting for authorization…
hsb: Čakam na awtorizaciju…

en: Copying files…
hsb: Kopěruju dataje…

en: Unknown Status
hsb: Njeznaty staw

en: We are waiting for something.
hsb: Čakam runje na něšto.

[ctx: update state]
en: Stable
hsb: Stabilny

[ctx: update state]
en: Unstable
hsb: Njestabilny

[ctx: update state]
en: Testing
hsb: Testowa wersija

en: Installed
hsb: Instalowane

en: Not Installed
hsb: Njeinstalowane

en: Low
hsb: Nisko

en: Enhancement
hsb: Zlěpšenje

en: Normal
hsb: Normalny

en: Bugfix
hsb: Wuporjedźenje zmylkow

en: Important
hsb: Wažne

en: Security
hsb: Wěstosć

en: Blocked
hsb: Blokowane

en: Downloading
hsb: Sćahuju

en: Updating
hsb: Aktualizuju

en: Installing
hsb: Instaluju

en: Removing
hsb: Wotstronjam

en: Cleanup
hsb: Rjedźu

en: Reinstalling
hsb: Instaluju znowa

en: Downgrading
hsb: Činju downgrade

en: Preparing
hsb: Přihotuju

en: Decompressing
hsb: Naduwam

en: Untrusted
hsb: Njedowěri so

en: Trusted
hsb: Dowěri so

en: Unavailable
hsb: Njepřistupne

en: Repair Failed
hsb: Reparowanje so njeje poradźiło

en: Successfully updated %1 package | Successfully updated %1 packages
hsb[0]: %1 pakćik wuspěšnje aktualizowany
hsb[1]: %1 pakćikaj wuspěšnje aktualizowanej
hsb[2]: %1 pakćiki wuspěšnje aktualizowane
hsb[3]: %1 pakćikow wuspěšnje aktualizowanych

en: Restart:
hsb: Znowa startować:

en: Vendor:
hsb: Fabrikat:

en: System upgrade
hsb: Zlěpšenje systema

en: Broken
hsb: Skóncowane

en: Available
hsb: K dispoziji

en: Upgradeable
hsb: Hodźi so aktualizować

en: Launch
hsb: Startować

en: Updates
hsb: Aktualizowanja

[ctx: @info:status]
en: Starting
hsb: Startuju

[ctx: @info:status]
en: Waiting
hsb: Čakam

[ctx: @info:status]
en: Downloading
hsb: Sćahuju

[ctx: @info:status]
en: Installing
hsb: Instaluju

[ctx: @info:status]
en: Removing
hsb: Wotstronjam

[ctx: @info:status]
en: Changing Addons
hsb: Změnjam dodawki

[ctx: @info:status]
en: Done
hsb: Hotowo

[ctx: @info:status]
en: Failed
hsb: Je so zwrěšćiło

[ctx: @info:status]
en: Cancelled
hsb: Přetorhnjene

[ctx: @item:inlistbox]
en: Addons
hsb: Dodawki
