discover - en to hsb translation catalogue (23 entries)

en: View Updates
hsb: Aktualizowanja pokazać

en: Security updates available
hsb: Wěstotne aktualizowanja steja k dispoziciji

en: Updates available
hsb: Aktualizowanja steja k dispoziciji

en: System up to date
hsb: Sytem je na aktualnym stawje

en: Computer needs to restart
hsb: Kompjuter dyrbi so znowa startować

en: Applying unattended updates…
hsb: Nałožuju awtomatiske aktualizowanja...

en: Restart is required
hsb: Kompjuter dyrbi so znowa startować

en: The system needs to be restarted for the updates to take effect.
hsb: System dyrbi so znowa startować, zo bychu so aktualizowanja wobkedźbowali.

[ctx: @action:button]
en: Restart
hsb: Znowa startować

[ctx: @action:button]
en: Upgrade
hsb: Zlěpšić

en: Upgrade available
hsb: Zlěpšenje steji k dispoziciji

en: New version: %1
hsb: Nowa wersija: %1

en: Discover Notifier
hsb: Discover skedźbnjenje

en: System update status notifier
hsb: Skedźbnjenje na staw aktualizowanja

en: Replace an existing instance
hsb: Naruna ekstistowacu instancu

en: Do not show the notifier
hsb: Njepokaž skedźbnjenja

en: hidden
hsb: chowane

en: Updates
hsb: Aktualizowanja

en: Open Discover…
hsb: Discover wočinić...

en: See Updates…
hsb: Pokaž aktualizowanja…

en: Refresh…
hsb: Napohlad ponowić...

en: Restart to apply installed updates
hsb: Znowa startować za nałoženje instalowanych aktualizowanjow

en: Click to restart the device
hsb: Klikńće, zo byšće grat znowa startowali
