discover - en to hsb translation catalogue (35 entries)

en: Add
hsb: Dodać

en: Cancel
hsb: Přetorhnyć

en: Size
hsb: Wulkosć

en: Search: %1
hsb: Pytać: %1

en: Search
hsb: Pytać

en: Sort: %1
hsb: Sortěrować: %1

en: Name
hsb: Mjeno

en: Release Date
hsb: Datum wozjewjenja

en: Nothing found
hsb: Njejsym ničo namakał

en: Still looking…
hsb: Pytam hišće...

en: Unable to load applications
hsb: Njemóžu aplikacije začitać

en: &Search
hsb: &Pytać

en: &Installed
hsb: &Instalowane

en: Configure
hsb: Připrawić

en: Remove
hsb: Wumazać

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: Yes
hsb: Haj

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: No
hsb: Ně

en: Name:
hsb: Mjeno:

en: Title:
hsb: Titl:

en: Search…
hsb: Pytam ...

en: Remove repository
hsb: Repozitorij wotstronić

en: Show contents
hsb: Wobsah pokazać

en: Missing Backends
hsb: Backends faluja

en: Updates
hsb: Aktualizowanja

en: Update Issue
hsb: Problem aktualizować

en: Update Selected
hsb: Wubrane aktualizować

en: Update All
hsb: Wšitko wubrać

en: Restart Now
hsb: Nětko znowa startować

en: Installing
hsb: Instaluju

en: More Information…
hsb: Wjace informacije...

[ctx: @info]
en: Fetching updates…
hsb: Wobstaram aktualizowanja...

[ctx: @info]
en: Updates
hsb: Aktualizowanja

[ctx: @info]
en: Up to date
hsb: Na aktualnym stawje

[ctx: @info]
en: Should check for updates
hsb: Měło so za aktualizowanjemi pytać

[ctx: @info]
en: Time of last update unknown
hsb: Čas poslednjeho aktualizowanja njeznaty
