discover - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Update software:
hu: Szoftverfrissítés

en: Manually
hu: Manuálisan

en: Automatically
hu: Automatikusan

[ctx: @info]
en: Software updates will be downloaded automatically when they become available. Updates for applications will be installed immediately, while system updates will be installed the next time the computer is restarted.
hu: A szoftverfrissítések automatikusan letöltődnek, amint elérhetővé válnak. Az alkalmazások frissítései azonnal települnek, a rendszerfrissítések azonban csak a számítógép következő újraindításakor.

en: Use offline updates:
hu: Offline frissítések használata:

en: Offline updates maximize system stability by applying changes while restarting the system. Using this update mode is strongly recommended.
hu: Az offline frissítések maximalizálják a rendszer stabilitását azzal, hogy csak újraindítás közben alkalmazzák a változtatásokat. Erősen ajánlott ennek a frissítési módnak a használata.

en: Software Update
hu: Szoftverfrissítés

en: Configure software update settings
hu: A szoftverfrissítések beállításainak konfigurálása
