discover - en to ie translation catalogue (14 entries)

en: Update software:
ie: Actualisar programmas:

en: Manually
ie: Manualmen

en: Automatically
ie: Automaticmen

[ctx: @info]
en: Software updates will be downloaded automatically when they become available. Updates for applications will be installed immediately, while system updates will be installed the next time the computer is restarted.
ie: Actualisamentes va esser descargat automaticmen tam bentost quam ili es disponibil. Actualisamentes por programmas va esser installat automaticmen, e li actualisamentes del sistema va esser installat quande li computator es reinicialisat.

[ctx: @title:group]
en: Update frequency:
ie: Frequentie de actualisationes:

[ctx: @title:group]
en: Notification frequency:
ie: Frequentie de notificationes:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Daily
ie: Diari

[ctx: @item:inlistbox]
en: Weekly
ie: Semanal

[ctx: @item:inlistbox]
en: Monthly
ie: Mensual

[ctx: @item:inlistbox]
en: Never
ie: Nequande

en: Use offline updates:
ie: Usar ajornat actualisation:

en: Offline updates maximize system stability by applying changes while restarting the system. Using this update mode is strongly recommended.
ie: Ajornat actualisation maximisa li stabilitá del sistema per application de modificationes quande on reincialisa li sistema. Li usa de ti mode de actualisation es fortmen recomandat.

en: Software Update
ie: Actualisation de programmas

en: Configure software update settings
ie: Configurar parametres del actualisation de programmas
