discover - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: View Updates
ka: განახლებების ნახვა

en: Security updates available
ka: ხელმისაწვდომია უსაფრთხოების განახლებები

en: Updates available
ka: ხელმისაწვდომია განახლება

en: System up to date
ka: სისტემა განახლებულია

en: Computer needs to restart
ka: საჭიროა კომპიუტერის რესტარტი

en: Offline
ka: გათიშული

en: Applying unattended updates…
ka: განახლებების გადატარება…

en: Restart is required
ka: საჭიროა რესტარტი

en: The system needs to be restarted for the updates to take effect.
ka: განახლებების ძალაში შესასვლელად საჭიროა მოწყობილობის გადატვირთვა.

[ctx: @action:button]
en: Update and Restart
ka: განახლება და გადატვირთვა

[ctx: @action:button]
en: Update and Shut Down
ka: განახლება და გამორთვა

en: Upgrade available
ka: განახლება ხელმისაწვდომია

[ctx: A new distro release (name and version) is available for upgrade]
en: %1 is now available.
ka: %1 ახლა ხელმისაწვდომია.

[ctx: @action:button]
en: Upgrade
ka: განახლება

en: Discover Notifier
ka: Discover-ის გამფრთხილებელი

en: System update status notifier
ka: სისტემის განახლების მდგომარეობის გამფრთხილებელი

en: © 2010-2024 Plasma Development Team
ka: © 2010-2024 Plasma -ის პროგრამისტების გუნდი

en: Replace an existing instance
ka: გაშვებული ასლის ჩანაცვლება

en: Do not show the notifier
ka: გამფრთხილებელი აღარ მაჩვენო

en: hidden
ka: დამალული

en: Updates
ka: განახლებები

en: Open Discover…
ka: Discover-ის …

en: See Updates…
ka: განახლებების ნახვა…

en: Refresh…
ka: განახლება…

en: Install Updates and Restart…
ka: განახლებების დაყენება და გადატვირთვა…

en: Install Updates and Shut Down…
ka: განახლებების დაყენება და გამორთვა…

en: Restart to apply installed updates
ka: განახლებების გადასატარებლად გადატვირთეთ კომპიუტერი

en: Click to restart the device
ka: მოწყობილობის გადასატვირთად დააწკაპუნეთ
