discover - en to lv translation catalogue (445 entries)

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Proprietary
lv: Īpašniekprogrammatūra

en: Public Domain
lv: Sabiedrības īpašums

en: Error while submitting usefulness: %1
lv: Kļūda iesniedzot lietderību: %1

en: Error while submitting review: %1
lv: Kļūda iesniedzot apskatu: %1

en: Technical error message: %1
lv: Tehniskas kļūdas ziņojums: %1

en: Package management
lv: Pakotņu pārvaldība

en: Loading, please wait...
lv: Ielādē, uzgaidiet...

[ctx: Root category name]
en: Alpine Linux packages
lv: „Alpine Linux“ pakotnes

en: Authorization denied
lv: Autorizācija ir liegta

en: Error:
lv: Kļūda:

[ctx: Adding repo]
en: Enter Alpine repository URL, for example: http://dl-cdn.alpinelinux.org/alpine/edge/testing/
lv: Ierakstiet „Alpine“ repozitorija URL, piemēram: http://dl-cdn.alpinelinux.org/alpine/edge/testing/

en: Error: Authorization denied
lv: Kļūda: autorizācija ir liegta

en: Error
lv: Kļūda

en: Failed to open APK database!
lv: Neizdevās atvērt APK datubāzi!

en: Failed to get a list of packages to upgrade!
lv: Neizdevās iegūt atjaunināmo pakotņu sarakstu

[ctx: Category]
en: Dummy Category
lv: Testa kategorija

[ctx: Category]
en: dummy
lv: testa

[ctx: Category]
en: dummy addons
lv: testa pielikumi

[ctx: Category]
en: dummy 1
lv: testa 1

[ctx: Category]
en: dummy with stuff
lv: testa ar lietām

[ctx: Category]
en: dummy 2.1
lv: testa 2.1

[ctx: Category]
en: dummy with quite some stuff
lv: testa ar kaut kādām lietām

[ctx: Category]
en: dummy 3
lv: testa 3

[ctx: Category]
en: dummy 4
lv: testa 4

[ctx: Category]
en: All Applications
lv: Visas programmas

[ctx: Category]
en: Utilities
lv: Utilītprogrammas

[ctx: Category]
en: Accessibility
lv: Piekļūstamība

[ctx: Category]
en: Development
lv: Izstrāde

[ctx: Category]
en: Debugging
lv: Atkļūdošana

[ctx: Category]
en: Graphic Interface Design
lv: Grafiskās saskarnes dizains

[ctx: Category]
en: IDEs
lv: Izstrādes vides

[ctx: Category]
en: Localization
lv: Lokalizācija

[ctx: Category]
en: Profiling
lv: Profilēšana

[ctx: Category]
en: Web Development
lv: Tīmekļa izstrāde

[ctx: Category]
en: Education
lv: Izglītība

[ctx: Category]
en: Science & Math
lv: Zinātne un matemātika

[ctx: Category]
en: Astronomy
lv: Astronomija

[ctx: Category]
en: Biology
lv: Bioloģija

[ctx: Category]
en: Chemistry
lv: Ķīmija

[ctx: Category]
en: Computer Science and Robotics
lv: Datorzinātne un robotika

[ctx: Category]
en: Electronics
lv: Elektronika

[ctx: Category]
en: Engineering
lv: Inženierzinības

[ctx: Category]
en: Geography
lv: Ģeogrāfija

[ctx: Category]
en: Geology
lv: Ģeoloģija

[ctx: Category]
en: Mathematics
lv: Matemātika

[ctx: Category]
en: Physics
lv: Fizika

[ctx: Category]
en: Games
lv: Spēles

[ctx: Category]
en: Arcade
lv: Arkādas

[ctx: Category]
en: Board Games
lv: Galda spēles

[ctx: Category]
en: Card Games
lv: Kāršu spēles

[ctx: Category]
en: Puzzles
lv: Mīklas

[ctx: Category]
en: Role Playing
lv: Lomu spēles

[ctx: Category]
en: Simulation
lv: Simulācijas

[ctx: Category]
en: Strategy
lv: Stratēģijas

[ctx: Category]
en: Sports
lv: Sporta spēles

[ctx: Category]
en: Action
lv: Darbības spēles

[ctx: Category]
en: Emulators
lv: Emulatori

[ctx: Category]
en: Graphics
lv: Grafika

[ctx: Category]
en: Drawing
lv: Zīmēšana

[ctx: Category]
en: Painting and Editing
lv: Zīmēšana un apstrāde

[ctx: Category]
en: Photography
lv: Fotogrāfija

[ctx: Category]
en: Publishing
lv: Publicēšana

[ctx: Category]
en: Scanning and OCR
lv: Skenēšana un OCR

[ctx: Category]
en: Viewers
lv: Skatītāji

[ctx: Category]
en: Internet
lv: Internets

[ctx: Category]
en: Chat
lv: Tērzēšana

[ctx: Category]
en: File Sharing
lv: Datņu pārsūtīšana

[ctx: Category]
en: Mail
lv: Pasts

[ctx: Category]
en: Web Browsers
lv: Tīmekļa pārlūki

[ctx: Category]
en: Multimedia
lv: Multivide

[ctx: Category]
en: Audio and Video Editors
lv: Audio un video redaktori

[ctx: Category]
en: Audio Players
lv: Audio atskaņotāji

[ctx: Category]
en: Video Players
lv: Video atskaņotāji

[ctx: Category]
en: CD and DVD
lv: CD un DVD

[ctx: Category]
en: Office
lv: Birojs

[ctx: Category]
en: System
lv: Sistēma

[ctx: user denotes this as user-scoped flatpak repo]
en: %1 (user)
lv: %1 (lietotājs)

en: Local bundle
lv: Vietējs komplekts

en: Malformed appstream url '%1'
lv: Nepareizi noformēta lietotņu plūsmas adrese „%1“

en: Failed to add source '%1': %2
lv: Neizdevās pievienot avotu „%1“: %2

en: There are no Flatpak sources.
lv: Nav „Flatpak“ pakotņu avotu.

en: Failed to load "%1" source
lv: Neizdevās ielādēt „%1“ avotu

[ctx: @info]
en: <para>This application comes from "%1" (hosted at <link>%2</link>). Other software in this repository will also be made be available in Discover when the application is installed.</para>
lv: <para>Šīs programmas izcelsme ir „%1“ (mitināta <link>%2</link>). Pēc programmas instalēšanas programmatūras centrā „Discover“ būs pieejama arī cita programmatūra no šī repozitorija.</para>

en: Retrieving size information
lv: Tiek iegūt informācija par izmēru

[ctx: @label app size]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Failed to start '%1': %2
lv: Neizdevās palaist „%1“: %2

en: All Files
lv: Visas datnes

en: Home
lv: Mājas

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Music
lv: Mūzika

en: Network Access
lv: Tīkla pieeja

en: Can access the internet
lv: Var piekļūt internetam

en: Sound system access
lv: Piekļuve skaņas sistēmai

en: Can play and record audio
lv: Var atskaņot un ierakstīt skaņu

en: Session Bus Access
lv: Sesijas kopnes piekļuve

en: Can communicate with all other applications and processes run in this user account
lv: Var sazināties ar citām programmām un procesiem lietotāja sesijā

en: System Bus Access
lv: Sistēmas kopnes piekļuve

en: Can communicate with all other applications and processes on the system
lv: Var sazināties ar citām programmām un procesiem sistēmā

en: Remote Login Access
lv: Attālinātas ierakstīšanās piekļuve

en: Can initiate remote login requests using the SSH protocol
lv: Var uzsākt attālinātas ierakstīšanās pieprasījumus, izmantojot SSH protokolu

en: Smart Card Access
lv: Piekļuve ar viedkarti

en: Can integrate and communicate with smart cards
lv: Var izmantot viedkarti un ar to komunicēt

en: Printer Access
lv: Piekļuve printerim

en: Can integrate and communicate with printers
lv: Var izmantot un komunicēt ar printeriem

en: GPG Agent
lv: GPG aģents

en: Allows access to the GPG cryptography service, generally used for signing and reading signed documents
lv: Ļauj piekļūt GPG kriptogrāfijas pakalpojumiem, kas parasti tiek izmantoti dokumentu parakstīšanai un parakstīto dokumentu atvēršanai

en: Bluetooth Access
lv: Piekļuve pie „Bluetooth“

en: Can integrate and communicate with Bluetooth devices
lv: Var izmantot un komunicēt ar „Bluetooth“ ierīcēm

en: Low-Level System Access
lv: Zema līmeņa sistēmas piekļuve

en: Can make low-level system calls (e.g. ptrace)
lv: Var padot zema līmeņa sistēmas komandas (piemēram, ptrace)

en: Device Access
lv: Piekļuve ierīcei

en: Can communicate with and control built-in or connected hardware devices
lv: Var komunicēt ar iebūvētām vai savienotām ierīcēm un tās kontrolēt

en: Kernel-based Virtual Machine Access
lv: Kodolā balstītas virtuālās mašīnas piekļuve

en: Allows running other operating systems as guests in virtual machines
lv: Ļauj palaist citas operētājsistēmas kā viesu sistēmas virtuālās mašīnas

en: %1 (read-only)
lv: %1 (tikai lasāms)

en: %1 (can create files)
lv: %1 (var izveidot datnes)

en: %1 (read & write)
lv: %1 (lasīt un rakstīt)

en: Home Folder Access
lv: Piekļuve mājas mapei

en: Can read, write, and create files in the following locations in your home folder without asking permission first: %1
lv: Var lasīt, rakstīt un izveidot datnes šajās vietās jūsu mājas mapē, neprasot atļauju: %1

en: Can read and write files in the following locations in your home folder without asking permission first: %1
lv: Var lasīt un rakstīt datnes šajās vietās jūsu mājas mapē, neprasot atļauju: %1

en: Can read files in the following locations in your home folder without asking permission first: %1
lv: Var lasīt datnes šajās vietās mājas mapē, neprasot atļauju: %1

en: Can access files in the following locations in your home folder without asking permission first: %1
lv: Var piekļūt datnēm šajās vietās mājas mapē, neprasot atļauju: %1

en: System Folder Access
lv: Piekļuve sistēmas mapei

en: Can read, write, and create system files in the following locations without asking permission first: %1
lv: Var lasīt, rakstīt un izveidot sistēmas datnes šajās vietās, neprasot atļauju: %1

en: Can read and write system files in the following locations without asking permission first: %1
lv: Var lasīt un rakstīt sistēmas datnes šajās vietās, neprasot atļauju: %1

en: Can read system files in the following locations without asking permission first: %1
lv: Var lasīt sistēmas datnes šajās vietās, neprasot atļauju: %1

en: Can access system files in the following locations without asking permission first: %1
lv: Var piekļūt sistēmas datnēm šajās vietās, neprasot atļauju: %1

en: Can communicate with other applications and processes in the same desktop session using the following communication protocols: %1
lv: Var sazināties ar citām programmām un procesiem tajā pašā darbvirsmas sesijā, izmantojot šos komunikāciju protokolus: %1

en: Can communicate with all applications and system services using the following communication protocols: %1
lv: Var sazināties ar visām programmām un sistēmas pakalpojumiem, izmantojot šos komunikācijas protokolus: %1

en: App Verified on %1 as shipped by its author %2
lv: Programmu pārbaudīja „%1“, apstiprinot, ka to piedāvā tās autors %2

en: Add Flathub
lv: Pievienot „FlatHub“

en: Apply Changes
lv: Apstiprināt izmaiņas

en: Changes to the priority of Flatpak sources must be applied before they will take effect.
lv: Izmaiņas „Flatpak“ avotu prioritātei ir jāapstiprina pirms tās stājas spēkā.

en: Makes it possible to easily install the applications listed in https://flathub.org
lv: Nodrošina vienkāršu interneta vietnē https://flathub.org esošo programmu instalēšanu

en: Could not add the source %1
lv: Neizdevās pievienot avotu %1

en: Removing '%1'
lv: Tiek noņemta „%1“

en: To remove this repository, the following applications must be uninstalled:<ul><li>%1</li></ul>
lv: Lai noņemtu šo krātuvi, ir jāatinstalē šīs programmas: <ul><li>%1</li></ul>

en: Failed to remove %1 remote repository: %2
lv: Neizdevās noņemt %1 attālināto krātuvi: %2

en: Could not find %1
lv: Neizdevās atrast %1

en: %1 (user)
lv: %1 (lietotājs)

en: Enter a Flatpak repository URI (*.flatpakrepo):
lv: Ievadiet „Flatpak“ repozitorija URI (*.flatpakrepo):

en: Adding remote '%1' in %2 from %3
lv: Tiek pievienots attālināts „%1“ uz %2 no %3

[ctx: fallback error message]
en: An internal error occurred. Please file a report at https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=Discover
lv: Notika iekšēja kļūda. Lūdzu, iesniedziet kļūdas ziņojumu https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=Discover

[ctx: @title]
en: Replacement Available
lv: Pieejams aizstājējs

[ctx: @info %1 and 2 are flatpak ids e.g. org.kde.krita (can be rather lengthy though)]
en: <resource>%1</resource> is no longer receiving updates.<nl/><nl/>Replace it with the supported version provided by <resource>%2</resource>?
lv: „<resource>%1</resource>“ vairs nesaņem atjauninājumus.<nl/><nl/>Vai to aizvietot ar atbalstītu versiju, ko nodrošina „<resource>%2</resource>“?

[ctx: @title]
en: Automatic Removal
lv: Automātiska noņemšana

[ctx: @info %1 is a flatpak id e.g. org.kde.krita (can be rather lengthy though)]
en: <resource>%1</resource> is no longer receiving updates.<nl/><p>The reason given is: <message>%2</message></p><nl/><p>Automatically remove it?</p>
lv: „<resource>%1</resource>“ vairs nesaņem atjauninājumus.<nl/><p>Norādītais iemesls ir: <message>%2</message></p><nl/><p>Vai to automātiski noņemt?</p>

[ctx: @label %1 is the name of an application]
en: This development version of %1 is outdated. Using the stable version is highly recommended.
lv: Šī „%1“ izstrādātāju versija ir novecojusi. Ieteicams izmantot stabilu versiju.

[ctx: @label %1 is the name of an application]
en: A more stable version of %1 is available.
lv: Ir pieejama „%1“ stabilāka versija.

[ctx: @action: button %1 is the name of a Flatpak repo]
en: View Stable Version on %1
lv: Skatiet stabilo versiju „%1“

en: %1 is not installed but it still has data present.
lv: „%1“ vairs nav instalēts, bet ierīcē ir saglabāti tās dati.

en: Delete settings and user data
lv: Dzēst iestatījumus un lietotāja datus

en: Clearing settings and user data…
lv: Notiek iestatījumu un lietotāja datu dzēšana…

[ctx: Permission to access system resources and hardware devices]
en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Configure permissions…
lv: Pielāgot atļaujas…

en: Firmware Updates
lv: Aparātprogrammatūras atjauninājumi

en: The remote %1 require that you accept their license:
     %2
lv: Attālinātais %1 pieprasa piekrišanu licencei:
     %2

en: Review EULA
lv: Pārskatīt EULA

en: Could not enable remote %1: %2
lv: Neizdevās ieslēgt attālināto %1: %2

en: Unsupported question:
    %1
lv: Neatbalstīts jautājums:
    %1

en: Backend %1 took too long to initialize
lv: Aizmugursistēmas %1 ieslēgšana aizņēma pārāk daudz laika

en: Applications
lv: Programmas

en: Plasma Addons
lv: „Plasma“ pielikumi

en: Application Addons
lv: Programmu pielikumi

en: Network error in backend %1: %2
lv: Tīkla kļūda aizmugursistēmā %1: %2

en: Too many requests sent to the server for backend %1. Please try again in a few minutes.
lv: Serverim saistībā ar aizmigursistēmu %1 ir nosūtīti pārāk daudzi pieprasījumi. Nogaidiet dažas minūtes un mēģiniet vēlreiz.

en: Invalid %1 backend, contact your distributor.
lv: Nederīga %1 aizmugursistēma, sazinieties ar izplatītāju.

en: Unable to complete the update of %1. You can try and perform this action through the Get Hot New Stuff dialog, which grants tighter control. The reported error was:
    %2
lv: Neizdevās pabeigt %1 atjaunināšanu. Varat mēģināt un veikt šo darbību caur lodziņu „Iegūstiet jaunas interesantas lietas“, kas sniedz stingrāku kontroli. Attiecīgā kļūda ir:
    %2

en: Could not fetch screenshot for the entry %1 in backend %2
lv: Neizdevās pievienot ekrānattēlu ierakstam %1 aizmugursistēmā %2

en: Unhandled error in %1 backend. Contact your distributor.
lv: Kritiska kļūda aizmugursistēmā %1. Sazinieties ar izplatītāju.

en: Wrong KNewStuff URI: %1
lv: Nepareiza „KNewStuff“ URI: %1

[ctx: The name of the KDE Store]
en: KDE Store
lv: KDE veikals

en: Log in information for %1
lv: Ierakstīšanās informācija priekš %1

en: Cannot launch %1
lv: Neizdodas palaist %1

[ctx: Category]
en: Fonts
lv: Fonti

[ctx: Category]
en: Hardware Drivers
lv: Aparatūras draiveri

[ctx: Category]
en: Plasma Addons
lv: „Plasma“ pielikumi

[ctx: Category]
en: Plasma Widgets
lv: Plasma logdaļas

en: Please make sure that Appstream is properly set up on your system
lv: Pārliecinieties, ka „Appstream“ ir pareizi pielāgots sistēmai

[ctx: %1 is the date as formatted by the locale]
en: Your operating system ended support on %1. Consider upgrading to a supported version.
lv: Jūsu operētājsistēmas atbalsts beidzās %1. Apsveriet tās atjaunināšanu uz atbalstītu versiju.

en: Cannot remove '%1'
lv: Neizdodas noņemt „%1“

[ctx: @info:status %1 is a new major version of the user's distro]
en: <b>%1 is now available.</b>
    To be able to upgrade to this new version, first apply all available updates, and then restart the system.
lv: <b>Pieejama operētājsistēma „%1“.</b>
    Lai atjauninātu uz šo versiju, vispirms ieinstalējiet visus pieejamos atjauninājumus un pārstartējiet sistēmu.

[ctx: @action: button]
en: Upgrade Now
lv: Uzlabot tagad

[ctx: @info:status %1 is a new major version of the user's distro]
en: %1 is now available.
lv: Pieejama operētājsistēma „%1“.

[ctx: @info %2 is the name of the operating system]
en: The PackageKit background service stopped unexpectedly.<nl/></nl/>Please <link url='%1'>report this issue to %2</link>
lv: „PackageKit“ fona serviss negaidīti beidz darbu.<nl/></nl/>Ziņojiet <link url='%1'>par problēmu „%2“ veidotājiem</link>

en: Out of memory
lv: Nepietiek atmiņas

en: No network connection available
lv: Nav pieejams interneta savienojums

en: Operation not supported
lv: Darbība nav atbalstīta

en: Internal error
lv: Iekšēja kļūda

en: Internal error: %1
lv: Iekšēja kļūda: %1

en: GPG failure
lv: GPG kļūda

en: PackageID invalid
lv: PackageID nav derīgs

en: Package not installed
lv: Pakotne nav instalēta

en: Package not found
lv: Pakotne nav atrasta

en: Package is already installed
lv: Pakotne jau ir instalēta

en: Package download failed
lv: Pakotnes lejupielāde nav izdevusies

en: Package group not found
lv: Pakotņu grupa nav atrasta

en: Package group list invalid
lv: Pakotņu grupas saraksts nav derīgs

en: Dependency resolution failed
lv: Neizdevās atrisināt atkarības

en: Filter invalid
lv: Nederīgs filtrs

en: Failed while creating a thread
lv: Kļūda pavediena izveidošanas laikā

en: Transaction failure
lv: Operācijas kļūme

en: Transaction canceled
lv: Operācija ir atcelta

en: No Cache available
lv: Kešatmiņa nav pieejama

en: Cannot find repository
lv: Neizdodas atrast krātuvi

en: Cannot remove system package
lv: Neizdodas noņemt sistēmas pakotni

en: The PackageKit daemon has crashed
lv: „PackageKit“ dēmons ir avarējis

en: Initialization failure
lv: Inicializēšanas kļūme

en: Failed to finalize transaction
lv: Kļūme operācijas inicializēšanā

en: Config parsing failed
lv: Konfigurācijas parsēšana neizdevās

en: Cannot cancel transaction
lv: Neizdevās atcelt operāciju

en: Cannot obtain lock
lv: Neizdevās iegūt bloķēšanu

en: No packages to update
lv: Nav atjaunināmu pakotņu

en: Cannot write repo config
lv: Neizdodas ierakstīt krātuves konfigurāciju

en: Local install failed
lv: Lokālā instalēšana neizdevās

en: Bad GPG signature found
lv: Atrasts nederīgs GPG paraksts

en: No GPG signature found
lv: Nav atrasts GPG paraksts

en: Cannot install source package
lv: Neizdodas ieinstalēt avota pakotni

en: Repo configuration error
lv: Krātuves konfigurācijas kļūda

en: No license agreement
lv: Trūkst piekrišanas licencei

en: File conflicts found
lv: Atrasti datņu konflikti

en: Package conflict found
lv: Atrasts pakotnes konflikts

en: Repo not available
lv: Krātuve nav pieejama

en: Invalid package file
lv: Nederīga pakotnes datne

en: Package install blocked
lv: Pakotnes instalācija ir bloķēta

en: Corrupt package found
lv: Atrasta sabojāta pakotne

en: All packages already installed
lv: Visas pakotnes jau ir instalētas

en: File not found
lv: Datne nav atrasta

en: No more mirrors available
lv: Vairs nav pieejamu spoguļserveru

en: No distro upgrade data
lv: Nav distribūcijas uzlabojuma datu

en: Incompatible architecture
lv: Nesaderīga arhitektūra

en: No space on device left
lv: Ierīcē nepietiek brīvas vietas

en: A media change is required
lv: Nepieciešama informācijas nesēja maiņa

en: You have no authorization to execute this operation
lv: Jums nav tiesību izpildīt šo operāciju

en: Update not found
lv: Atjauninājums nav atrasts

en: Cannot install from unsigned repo
lv: Neizdodas instalēt no neparakstītas krātuves

en: Cannot update from unsigned repo
lv: Neizdodas atjaunināt no neparakstītas krātuves

en: Cannot get file list
lv: Neizdodas iegūt datņu sarakstu

en: Cannot get requires
lv: Neizdodas iegūt vajadzīgos vienumus

en: Cannot disable repository
lv: Neizdodas izslēgt krātuvi

en: Restricted download detected
lv: Konstatēta ierobežota lejupielāde

en: Package failed to configure
lv: Neizdevās konfigurēt pakotni

en: Package failed to build
lv: Neizdevās pakotnes būvēšana

en: Package failed to install
lv: Pakotni neizdevās instalēt

en: Package failed to remove
lv: Pakotni neizdevās noņemt

en: Update failed due to running process
lv: Atjaunināšana neizdevās palaista procesa dēļ

en: The package database changed
lv: Ir mainījusies pakotņu datubāze

en: The provided type is not supported
lv: Norādītais tips nav atbalstīts

en: Install root is invalid
lv: Instalācijas sakne nav derīga

[ctx: Failed to sync your Linux distro repositories or other sources of packages]
en: Cannot fetch sources
lv: Neizdodas iegūt avotus

en: Canceled priority
lv: Atcelta prioritāte

en: Unfinished transaction
lv: Nepabeigta operācija

en: Lock required
lv: Nepieciešama bloķēšana

en: Unknown error %1.
lv: Nezināma kļūda %1.

en: '%1' was changed and suggests to be restarted.
lv: „%1“ izmaiņu dēļ ir ieteicams to pārstartēt.

en: A change by '%1' suggests your session to be restarted.
lv: „%1“ izmaiņu dēļ ieteicams pārstartēt sesiju.

en: '%1' was updated for security reasons, a restart of the session is recommended.
lv: „%1“ tika atjaunināts drošības iemeslu dēļ, tāpēc ieteicams pārstartēt sesiju.

en: '%1' was updated for security reasons, a restart of the system is recommended.
lv: „%1“ tika atjaunināts drošības iemeslu dēļ, tāpēc ieteicams pārstartēt sistēmu.

en: A change by '%1' suggests your system to be restarted.
lv: „%1“ izmaiņu dēļ ieteicams pārstartēt sistēmu.

en: The application will have to be restarted.
lv: Programma būs jāpārstartē.

en: The session will have to be restarted
lv: Sesija būs jāpārstartē

en: The system will have to be restarted.
lv: Sistēma būs jāpārstartē.

en: For security, the session will have to be restarted.
lv: Drošības apsvērumu dēļ sesija būs jāpārstartē.

en: For security, the system will have to be restarted.
lv: Drošības apsvērumu dēļ sistēma būs jāpārstartē.

en: Waiting…
lv: Gaida…

en: Refreshing Cache…
lv: Pārlādē kešatmiņu…

en: Setup…
lv: Sagatavo…

en: Processing…
lv: Apstrādā…

en: Remove…
lv: Noņem…

en: Downloading…
lv: Lejupielādē…

en: Installing…
lv: Instalē…

en: Updating…
lv: Atjaunina…

en: Cleaning up…
lv: Satīra…

en: Resolving dependencies…
lv: Risina atkarības…

en: Checking signatures…
lv: Pārbauda parakstus…

en: Test committing…
lv: Pārbauda apstiprināšanu…

en: Committing…
lv: Apstiprina…

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Canceled
lv: Atcelts

en: Waiting for lock…
lv: Gaida bloķēšanu…

en: Waiting for authorization…
lv: Gaida autorizāciju…

en: Copying files…
lv: Kopē datnes…

en: Unknown Status
lv: Nezināms statuss

en: We are waiting for something.
lv: Kaut ko gaida.

en: Setting up transaction…
lv: Sagatavo darbību

en: The transaction is currently working…
lv: Šobrīd notiek darbība…

en: The transaction is currently removing packages…
lv: Notiek pakotņu noņemšana…

en: The transaction is currently downloading packages…
lv: Notiek pakotņu lejupielāde…

en: The transactions is currently installing packages…
lv: Notiek pakotņu instalēšana…

en: The transaction is currently updating packages…
lv: Notiek pakotņu atjaunināšana…

en: The transaction is currently cleaning up…
lv: Notiek satīrīšana…

en: The transaction is currently resolving the dependencies of the packages it will install…
lv: Notiek instalējamās pakotnes atkarību risināšana…

en: The transaction is currently checking the signatures of the packages…
lv: Notiek pakotņu parakstu pārbaude…

en: The transaction is currently testing the commit of this set of packages…
lv: Notiek šo pakotņu komplekta apstiprināšanas pārbaude…

en: The transaction is currently committing its set of packages…
lv: Notiek pakotņu komplekta apstiprināšana…

en: The transaction has finished!
lv: Operācija ir pabeigta!

en: The transaction was canceled
lv: Operācija ir atcelta

en: The transaction is currently waiting for the lock…
lv: Operācija gaida bloķēšanu…

en: Waiting for the user to authorize the transaction…
lv: Gaida, kad lietotājs autorizēs operāciju…

en: The transaction is currently copying files…
lv: Notiek datņu kopēšana…

en: Currently refreshing the repository cache…
lv: Notiek krātuves kešatmiņas pārlādēšana…

en: Unknown status %1.
lv: Nezināms statuss %1.

[ctx: update state]
en: Stable
lv: Stabils

[ctx: update state]
en: Unstable
lv: Nestabils

[ctx: update state]
en: Testing
lv: Testēšanas

en: Installed
lv: Instalēts

en: Not Installed
lv: Nav instalēts

en: Low
lv: Zems

en: Enhancement
lv: Uzlabojums

en: Normal
lv: Normāls

en: Bugfix
lv: Kļūdu labojums

en: Important
lv: Svarīgs

en: Security
lv: Drošības

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Updating
lv: Atjaunina

en: Installing
lv: Instalē

en: Removing
lv: Noņem

en: Cleanup
lv: Satīra

en: Obsoleting
lv: Padara novecojušu

en: Collection Installed
lv: Kolekcija ir instalēta

en: Collection Available
lv: Kolekcija ir pieejama

en: Reinstalling
lv: Pārinstalēšana

en: Downgrading
lv: Atjauno uz vecāku versiju

en: Preparing
lv: Sagatavo

en: Decompressing
lv: Atarhivē

en: Untrusted
lv: Neuzticams

en: Trusted
lv: Uzticams

en: Unavailable
lv: Nepieejams

en: Critical
lv: Kritisks

en: Install
lv: Instalēts

en: Remove
lv: Noņemt

en: Obsolete
lv: Novecojusi

en: Downgrade
lv: Pazemināt versiju

en: Failed Offline Update
lv: Bezsaistes atjaunināšana neizdevās

en: Failed to update %1 package
    %2 | Failed to update %1 packages
    %2
lv[0]: Neizdevās atjaunināt %1 pakotni
    %2
lv[1]: Neizdevās atjaunināt %1 pakotnes
    %2
lv[2]: Neizdevās atjaunināt %1 pakotņu
    %2

[ctx: @action:button]
en: Open Discover
lv: Atvērt programmu „Discover“

[ctx: @action:button]
en: Repair System
lv: Labot sistēmu

en: Repairing failed offline update
lv: Labo neizdevušos bezsaistes atjauninājumu

en: Repair Failed
lv: Labošana neizdevās

[ctx: @info %1 is an error message and %3 is the name of the operating system]
en: %1<nl/>Please <link url='%2'>report this error to %3</link>.
lv: %1<nl/>Informējiet <link url='%2'>par šo kļūdu „%3“ veidotājus</link>.

en: Repaired Successfully
lv: Labošana notikusi veiksmīgi

en: Offline Updates
lv: Bezsaistes atjauninājumi

en: Successfully updated %1 package | Successfully updated %1 packages
lv[0]: Veiksmīgi atjaunināta %1 pakotne
lv[1]: Veiksmīgi atjauninātas %1 pakotnes
lv[2]: Veiksmīgi atjauninātas %1 pakotnes

en: Unknown Source
lv: Nezināms avots

en: Software verified by %1
lv: Programmatūru pārbaudīja „%1“

en: Obsoletes:
lv: Novecojušas:

en: Release Notes:
lv: Laidiena informācija:

en: Update State:
lv: Atjauninājuma statuss:

en: Restart:
lv: Pārstartēt:

en: Vendor:
lv: Izdevējs:

en: %2 (plus %1 dependency) | %2 (plus %1 dependencies)
lv[0]: %2 (un %1 atkarība)
lv[1]: %2 (un %1 atkarības)
lv[2]: %2 (un %1 atkarību)

en: Repository URL:
lv: Krātuves URL adrese:

en: System upgrade
lv: Sistēmas uzlabojumi

en: 1 package will be upgraded | %1 packages will be upgraded
lv[0]: Atjaunināma %1 pakotne
lv[1]: Atjaunināmas %1 pakotnes
lv[2]: Atjaunināmas %1 pakotnes

en: <h3>%1</h3>Upgrade to new version %2<br/>No release notes provided
lv: <h3>%1</h3>Atjauninājums uz jaunāku versiju %2<br/>Laidiena informācija nav norādīta

en: <h3>%1</h3>Upgrade to new version %2<br/>Release notes:<blockquote>%3</blockquote>
lv: <h3>%1</h3>Atjaunināšana uz jaunāku versiju %2<br/>Laidiena informācija:<blockquote>%3</blockquote>

en: Present
lv: Tagadne

en: Future
lv: Nākotne

[ctx: @info:status %1 is a formatted disk space string e.g. '240 MiB']
en: Not enough space to perform the update; only %1 of space are available.
lv: Atjauninājumam nepietiek brīvas vietas. Pieejams tikai %1 brīvas vietas.

en: This update cannot be completed as it would remove the following software which is critical to the system's operation:<nl/><ul><li>%1</li></ul><nl/>If you believe this is an error, please report it as a bug to the packagers of your distribution.
lv: Atjauninājumu nav iespējams veikt, jo tā rezultātā tiktu noņemta šī programmatūra, kas ir kritiska sistēmas darbībai:<nl/><ul><li>%1</li></ul><nl/>Ja, jūsuprāt, tā ir kļūda, sazinieties ar sava distributīva pakotņu pārziņiem.

en: Confirm Changes
lv: Apstiprināt izmaiņas

en: The following packages will be removed by the update:<ul><li>%1</li></ul><br/>in order to install:<ul><li>%2</li></ul>
lv: Atjaunināšanās rezultātā tiks noņemtas šīs pakotnes:<ul><li>%1</li></ul><br/>lai ieinstalētu:<ul><li>%2</li></ul>

en: Media Change of type '%1' is requested.
    %2
lv: Pieprasīta „%1“ tipa datu nesēja maiņa.
    %2

en: Accept EULA
lv: Pieņemt EULA

en: The package %1 and its vendor %2 require that you accept their license:
     %3
lv: Pakotne „%1“ un tās izdevējs „%2“ pieprasa apstiprināt licenci:
     %3

en: Missing signature for %1 in %2
lv: Trūkst paraksts pakotnei „%1“, kas atrodas krātuvē „%2“

en: Do you trust the following key?
    
    Url: %1
    User: %2
    Key: %3
    Fingerprint: %4
    Timestamp: %4
lv: Vai uzticaties šai atslēgai?
    
    Url: %1
    Lietotājs: %2
    Atslēga: %3
    Digitālnospiedums: %4
    Laika zīme: %4

en: This action cannot be completed as it would remove the following software which is critical to the system's operation:<nl/><ul><li>%1</li></ul><nl/>If you believe this is an error, please report it as a bug to the packagers of your distribution.
lv: Šo darbību nav iespējams pabeigt, jo tās rezultātā tikt noņemta šī programmatūra, kas ir kritiska sistēmas pareizai darbībai:<nl/><ul><li>%1</li></ul><nl/>Ja uzskatāt, ka tā ir kļūda, ziņojiet par to sava distributīva pakotņu pārzinim.

en: Confirm package removal
lv: Apstiprināt pakotnes noņemšanu

en: This action will also remove the following package:
    %2 | This action will also remove the following packages:
    %2
lv[0]: Šīs darbības rezultātā tiks noņemta arī šī pakotne:
    %2
lv[1]: Šīs darbības rezultātā tiks noņemtas arī šīs pakotnes:
    %2
lv[2]: Šīs darbības rezultātā tiks noņemtas arī šīs pakotnes:
    %2

en: Show Dependencies…
lv: Parādīt atkarības…

en: Dependencies for package: %1
lv: Atkarības pakotnei: %1

en: Full Access
lv: Pilna piekļuve

en: Can access everything on the system
lv: Var piekļūt visam sistēmā

[ctx: Category]
en: Operating System
lv: Operētājsistēma

en: rpm-ostree backend: Multiple booted deployments found. Please file a bug.
lv: rpm-ostree aizmugursistēma: atrastas vairākas sāknētas instalācijas. Ziņojiet par kļūdu.

en: rpm-ostree backend: No booted deployment found. Please file a bug.
lv: rpm-ostree aizmugursistēma: nav atrastas sāknētas instalācijas. Ziņojiet par kļūdu.

[ctx: @action: button]
en: Begin Upgrade…
lv: Sāk atjaunināšanu…

en: You have pending updates for the current version. Proceeding anyway.
lv: Jums ir neapstiprināti atjauninājumi pašreizējai versijai. Turpina tāpat.

en: Please update to the latest version before rebasing to a major version
lv: Pirms atjaunināšanas uz jaunāku OS versiju, atjauniniet pašreizējo versiju

en: Missing remote ref for rebase operation. Please file a bug.
lv: Trūkst attālinātas atsauces bāzes nomaiņas operācijai. Ziņojiet par kļūdu.

en: GPL and other licenses
lv: GPL un citas licences

en: Additional packages:
lv: Papildu pakotnes:

en: Additional modules:
lv: Papildu moduļi:

en: Local packages:
lv: Lokālās pakotnes:

en: Replaced packages:
lv: Aizstātās pakotnes:

en: Removed packages:
lv: Noņemtās pakotnes:

en: Currently booted version (pinned)
lv: Šobrīd sāknētā versija (piesprausta)

en: Currently booted version
lv: Šobrīd sāknētā versija

en: Version that will be used after reboot
lv: Versija, kas tiks lietota pēc sāknēšanas

en: Fallback version (pinned)
lv: Rezerves versija (piesprausta)

en: Fallback version
lv: Rezerves versija

en: rpm-ostree backend: Error: No DBus interface provided. Please file a bug.
lv: rpm-ostree aizmugursistēma: kļūda: nav sniegta „DBus“ saskarne. Ziņojiet par kļūdu.

en: rpm-ostree backend: Error: Can not start a transaction for resource with an invalid format. Please file a bug.
lv: rpm-ostree aizmugursistēma: kļūda: neizdodas uzsākt operāciju ar nederīgu resursa formātu. Ziņojiet par kļūdu.

en: rpm-ostree backend: Error: Can not rebase to an empty ref. Please file a bug.
lv: rpm-ostree aizmugursistēma: kļūda: neizdodas pāriet uz tukšu atsauci. Ziņojiet par kļūdu.

en: rpm-ostree backend: Error: Unknown operation requested. Please file a bug.
lv: rpm-ostree aizmugursistēma: kļūda: ir pieprasīta nezināma operācija. Ziņojiet par kļūdu.

en: rpm-ostree transaction failed with:
    %1
lv: „rpm-ostree“ operācija neizdevās, jo:
    %1

en: rpm-ostree backend: Error: Unknown resource format. Please file a bug.
lv: rpm-ostree aizmugursistēma: kļūda. nezināms resursa formāts. Ziņojiet par kļūdu.

en: Cancelling rpm-ostree transaction. This may take some time. Please wait.
lv: Tiek atcelta rpm-ostree operācija. Tas var aizņemt kādu laiku. Uzgaidiet.

en: Checking for a system update
lv: Meklē sistēmas atjauninājumus

en: Downloading system update. Please be patient as progress is not reported.
lv: Lejupielādē sistēmas atjauninājumu. Esiet pacietīgi, jo progress nav norādīts.

en: Updating the system. Please be patient as progress is not reported.
lv: Atjaunina sistēmu. Esiet pacietīgi, jo progress nav norādīts.

en: Updating to the next major version. Please be patient as progress is not reported.
lv: Atjaunina uz nākamo lielo versiju. Esiet pacietīgi, jo progress nav norādīts.

en: Operation in progress (started outside of Discover)
lv: Notiek operācija (sākusies ārpus „Discover“)

en: Unknown transaction type
lv: Nezināms operācijas tips

en: Channel: %1
lv: Kanāls: %1

en: Channels for %1
lv: „%1“ kanāli

en: %1 - %2
lv: %1 — %2

en: Switch
lv: Pārslēgties

en: Permissions for %1
lv: Atļaujas attiecībā uz %1

en: Verified Publisher on snapcraft.io
lv: Pārbaudīts izplatītājs vietnē „snapcraft.io“

en: Starred Publisher on snapcraft.io
lv: Izcelts kā iecienīts publicētājs vietnē „snapcraft.io“

en: This Snap application is not compatible with security sandboxing and will have full access to this computer. Install it anyway?
lv: Šī „Snap“ programma nav saderīga ar drošības smilšu kasti un tai būs pilna pieeja šim datoram. Vai to tik un tā instalēt?

en: SteamOS: Unable to query atomupd for SteamOS Updates...
lv: SteamOS: Neizdodas nosūtīt vaicājumu „SteamOS“ atjauninājumu „atomupd“ pakalpojumam...

[ctx: @info:status]
en: Failed to get appstream data for “%1”.<nl/><nl/>Error message: %2
lv: Neizdevās iegūt „appstream“ datus priekš „%1“.<nl/><nl/>Kļūdas ziņojums: %2

[ctx: @info:status]
en: No appstream URLs found for target “%1”
lv: Mērķim „%1“ nav atrastas „appstream“ URL adreses

[ctx: @info:status]
en: Failed to fetch the updates from <a href='%1'>%1</a>.<nl/><nl/>Error message: %2
lv: Neizdevās ielādēt atjauninājumus no „<a href='%1'>%1</a>“.<nl/><nl/>Kļūdas ziņojums: %2

[ctx: @info:status]
en: Failed to parse update metadata.<nl/><nl/>Error message: %1
lv: Neizdevās parsēt atjauninājuma metadatus.<nl/><nl/>Kļūdas ziņojums: %1

[ctx: @info:status]
en: No components found in appstream metadata for target “%1”
lv: Mērķim „%1“ nav atrasti komponenti „appstream“ metadatos

en: List all the backends we'll want to have loaded, separated by comma ','.
lv: Uzskaitīt visas aizmugursistēmas, kuras vēlaties ielādēt, tās atdalot ar komatu „,“.

en: Broken
lv: Nefunkcionējošs

en: Available
lv: Pieejams

en: Upgradeable
lv: Uzlabojams

en: Launch
lv: Palaist

[ctx: @info 'Refresh' is used as a noun here, and %1 is an app's version number]
en: Refresh of version %1
lv: %1. versijas atjauninājums

en: Please verify Internet connectivity
lv: Pārbaudiet interneta savienojumu

en: Refresh
lv: Pārlādēt

[ctx: @info:status %1 is the name of a source of updates]
en: Refreshing %1
lv: Pārlādē „%1“

en: Updates
lv: Atjauninājumi

[ctx: @label Download rate]
en: %1/s
lv: %1/sek.

[ctx: @info:status]
en: Starting
lv: Ieslēdzas

[ctx: @info:status]
en: Waiting
lv: Gaida

[ctx: @info:status]
en: Downloading
lv: Lejupielādē

[ctx: @info:status]
en: Installing
lv: Instalē

[ctx: @info:status]
en: Removing
lv: Noņem

[ctx: @info:status]
en: Changing Addons
lv: Maina pielikumus

[ctx: @info:status]
en: Done
lv: Pabeigts

[ctx: @info:status]
en: Failed
lv: Neizdevās

[ctx: @info:status]
en: Cancelled
lv: Atcelts

[ctx: @item:inlistbox]
en: Applications
lv: Programmas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Application Support
lv: Programmu atbalsts

[ctx: @item:inlistbox]
en: System Software
lv: Sistēmas programmatūra

[ctx: @item:inlistbox]
en: Addons
lv: Pielikumi
